Colostrum (Młodziwo)

 

Colostrum – naturalne wspomaganie organizmu

Colostrum to jedna z najcenniejszych i najbardziej szlachetnych substancji, jakie występują na świecie. Jest ona całkowicie naturalna. To także jeden z najstarszych surowców tego typu. Colostrum od firmy LR zawiera aż 250 naturalnych związków chemicznych o prawie 40-krotnie zwiększonym udziale biologicznie aktywnych składników. W odróżnieniu od mleka colostrum zawiera tylko śladowe ilości laktozy. Nie zawiera kazeiny.

Szczególnym zainteresowaniem w ostatnich latach cieszy się colostrum w płynie dla dzieci. Jest to doskonały produkt dla małych pacjentów, którzy przeważnie tolerują laktozę.

Colostrum dla dzieci od firmy LR – dostępne w sklepie online

Colostrum nazywane jest również siarą czy młodziwem – jest to pierwsze mleko krowy, które powstaje zaraz po urodzeniu małego cielaka. Dzięki temu zwierzę ma możliwość nabycia odporności. Badania genetyczne krowiego colostrum dowiodły, że związki wchodzące w jego skład są identyczne, jak w colostrum ludzkim. Najbardziej odżywcze jest colostrum zbierane do 12 godzin od momentu narodzenia cielaka. Colostrum w płynie dla dzieci  od firmy LR to naturalne wzmocnienie organizmu dziecka w jego pierwszych dniach na świecie.

Co zawiera colostrum w płynie dla dzieci?

  • Kwas foliowy oraz witaminy z grupy: A. B, C, D i E
  • Koenzym Q10
  • Składniki takie jak: wapń, fosfor, miedź, żelazo, selen, chrom, cynk, sód, potas, magnez
  • Aminokwasy
  • IGF i TGF – popularne czynniki wzrostu
  • Przeciwciała – IgA, IgD, IgE, IgG, IgM
  • Immunoregulatory (m.in. laktoferyna, polisacharydy).

Jeżeli masz pytania dotyczące stosowania colostrum dla dzieci, zapraszamy do kontaktu online. Za pośrednictwem poczty elektronicznej odpowiemy na pytania dotyczące produktu oraz doradzimy w kwestii jego stosowania.