Zostań Klientem Premium

Planując zakupy w naszym sklepie za minimum 350 zł, wybrane przez Ciebie produkty możesz nabyć w niższej cenie i zostać Klientem Premium. By skorzystać z rabatu już teraz i przy każdym kolejnym zamówieniu wystarczy prosta rejestracja. Jej koszt to jedynie 19 zł. W ramach tej opłaty otrzymasz Katalog Collection Health oraz Katalog Collection Beauty wraz z cennikami, a także comiesięczny biuletyn ofertowy. Kupując produkty jako Klient Premium otrzymywać będziesz równocześnie punkty, które będziesz mógł wykorzystać na kolejne zakupy. Możliwość ta dotyczy wyłącznie Klientów zarejestrowanych.

Stałe rabaty (plus rabaty i promocje, które są dostępne w sklepie) przysługują osobom, które przystąpiły do naszego Programu Premium, zawarły umowę klubową lub podjęły z nami szerszą współpracę. Umowa klubowa lub umowa o współpracę zawierana jest na czas nieokreślony i nie tworzy dodatkowych zobowiązań w przyszłości np. w formie konieczności dokonywania comiesięcznych zakupów. Może być rozwiązana w każdej chwili. 
Więcej informacji uzyskasz drogą e-mail (sklep@vivro.pl) lub pod numerami telefonu 795 536 998.

Korzyści wynikające z Programu Premium:

  •        Wysokie rabaty
  •        Punkty premiowe za aktywność zakupową
  •        Możliwość dokonywania zakupów za zgromadzone punkty
  •        Uczestnictwo w seminariach i wykładach, m.in. Akademii Zdrowia
  •        Możliwość uczestniczenia w imprezach organizowanych przez LR
  •        Udział w konkursach

 

Zarejestruj się i korzystaj z wysokich rabatów. Wypełniony formularz (interaktywny w każdej przeglądarce poza Internet Explorerem)

prześlij w PDF na adres: sklep@vivro.pl
Partner LR współpraca