Zostań Partnerem LR

To wspaniałe, że rozważasz możliwość dołączenia do LR Health & Beauty jako partner biznesowy!

 • Jeśli szukasz sposobu na dodatkowy lub alternatywny dochód, to dołączenie do LR może być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Nie musisz rezygnować z dotychczasowej pracy, a dzięki współpracy z nami systematycznie zbudujesz dodatkowe źródło dochodu. 
 • Jeśli cenisz sobie elastyczny czas pracy i możliwość pracy z dowolnego miejsca, to jako partner biznesowy będziesz mógł organizować swoją pracę w taki sposób, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
 • Jeśli szukasz sposobu na zbudowanie stabilnego i długoterminowego pasywnego dochodu, to ogromne znaczenie dla Ciebie ma fakt, ze LR jako globalna firma z 38-letnią historią działania otwiera przed Tobą nie tylko polski, ale cały europejski rynek. Inwestujesz czas, nie pieniądze - to jedyny kapitał, który wnosisz. I najważniejsze - wiesz, że rekomendujesz jakość.
 • Jeśli chcesz mieć kontrolę nad swoją karierą i sam wyznaczać sobie cele finansowe, to jako partner biznesowy sam decydujesz, w jakim terminie je zrealizujesz.
 • Jeśli lubisz rozwijać swoje umiejętności, to szkolenia i indywidualne wsparcie pomogą Ci w rozwoju własnego biznesu i zdobywaniu nowych kompetencji. Rozwój osobisty i biznesowy jest jednym z najważniejszych filarów sukcesu.
 • Jeśli lubisz pracować z ludźmi i pomagać im w osiąganiu celów, to niewątpliwie masz potencjał lidera. Wraz z rozwojem skupionej wokół Ciebie społeczności, będziesz wykorzystywać i rozwijać umiejętności w zarządzaniu i motywowaniu innych.

Dołącz do mojego zepołu!

LR jako firma działająca w sektorze wellness skupia się na wszystkich aspektach dotyczących dwóch najważniejszych obszarów życia: zdrowia i urody. Produkty LR na bazie żelu aloe vera barbadensis miller oraz Colostrum zdobyły uznanie milionów konsumentów i stanowią jeden z najważniejszych filarów marki.

Nasz projekt realizujemy w oparciu o 4 bardzo silne trendy współczesnego stylu życia:

 • Wsparcie zdrowia -  suplementy certyfikowane przez niezależne instytucje badawcze: Instytut Fresienius (LR jest jedyną w Polsce firmą posiadającą ten najważniejszy w Europie certyfikat jakości) oraz IASC - International Aloe Science Council
 • Zabiegi anti age -  urządzenie ZeitGard, które wykorzystuje innowacyjną technologię ultradźwięków i oscylacji do zabiegów przeciwstarzeniowych.
 • Dermokosmetyki Aloe Vera i MicroSilver do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała.
 • Body Mission  opracowany przez lekarzy program dla bezpiecznej i skutecznej redukcji wagi.

Skuteczność działania opieramy na systemie pracy i szkoleń off- i online oraz indywidualnym coachingu, który w połączeniu z gwarantowanym przez firmę dochodem na początku kariery (od 1 000 zł do 10 000 zł) pozwala partnerom na szybki rozwój własnego biznesu. Ogromną motywacją dla partnerów jest również unikatowy ze względu na szybką dostępność program samochodowy. 

 • Jesteśmy zespołem ludzi, którzy kochają wyzwania i nie boją się walczyć o swoje marzenia. Tworzymy zespół pełen pozytywnej energii i wzajemnego wsparcia, który pomaga nam osiągać nie tylko sukcesy finansowe, ale również spełniać swoje życiowe cele.
 • Jesteśmy przekonani, że każdy z nas ma w sobie ogromny potencjał, który z odpowiednim wsparciem i szkoleniem może przekuć w sukces. Dlatego stawiamy na ciągły rozwój i edukację naszych partnerów.
 • Pracujemy razem, biorąc odpowiedzialność za swoje działania i rozwijając się na każdym etapie naszej kariery. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i wiemy, że nasza praca przynosi pozytywny wpływ na życie wielu ludzi.

Nasz zespół jest gotowy, aby pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów biznesowych, dzięki czemu będziesz mógł rozwijać swoją karierę z pewnością, że nie jesteś sam. Jeśli podzielasz nasze wartości i jesteś gotów na nowe wyzwania, to serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej ekipy!

Beata Tomaszewska

Brązowy Menedżer Organizacji LR Health & Beauty

 

Więcej informacji uzyskasz >>> zadzwoń: 795 536 998

Preferujesz kontakt mailowy >>>>> Skontaktuj się z nami >>>

Samodzielnie zarejestruj się >>>>> Wypełnij formularz rejestracyjny online

Kody do wybranych produktów znajdziesz tutaj: Katalog online

Dzięki aktywacji konta partnerskiego Twoje ceny są o 28% niższe od cen katalogowych!

Jenorazowa opłata aktywacyjna to 19 zł (materiały i katalogi). Aby się zarejestrować, wybierz produkty o wartości minimum 275 zł ceny producenta.