Zostań Partnerem LR

Franczyza we współpracy z LR ma tę przewagę nad każdą inną tradycyjną formą biznesu, że nie wymaga wyłożenia gotówki na start. Całą aktywność kierujesz na pozyskanie klientów i budowanie sieci sprzedaży, tak jak w każdym biznesie, bo wszędzie masz do czynienia ze sprzedażą produktów czy usług.
LR jako globalna firma otwiera przed Tobą nie tylko polski, ale cały europejski rynek. Inwestujesz czas, nie pieniądze - to jedyny kapitał, który wnosisz. I najważniejsze - wiesz, że sprzedajesz jakość.  
 
Jeśli marzysz o własnej firmie, sprawdź swoje możliwości!
 
Dołącz do nas!
 
Nasze doświadczenie poparte wymiernymi sukcesami i Twoje zaangażowanie pozwolą skutecznie rozwinąć dochodowy biznes.
 
 
Masz już własny biznes i chcesz rozszerzyć swoją działalność?
Zapraszamy do współpracy!
 

Dzięki współpracy zyskasz dostęp do ponad 600 produktów z sektora wellnes, które łączą dary natury z najnowszymi osiągnięciami nauki.  Wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii pozwala spełnić obietnicę jakości i skuteczności. 

Suplementy to najwyższej jakości produkty certyfikowane przez niezależne instytucje badawcze: Instytut Fresienius (jedynie suplementy firmy LR Health&Beauty posiadają w Polsce ten najważniejszy w Europie certyfikat jakości, wydawany i odnawiany corocznie, o ile producent spełnia standardy jakości) oraz IASC (International Aloe Science Council).

Kosmetyki z serii Aloe Vera Via to najwyższa półka dermokosmetyków, opartych o żel, a nie proszek,  aloe vera Barbadensis Miller (na pierwszym miejscu w składzie), bez parabenów i olejów mineralnych, z bioekstaktami i olejkami roślinnymi. Prawie wszystkie kosmetyki z tej serii posiadają certyfikaty instytutu badawczego Dermatest i IASC, a większość już została opatentowana albo czeka na rozpatrzenie wniosków patentowych. Seria Microsilver to dermokosmetyki wykorzystujące nanoporowate srebro z gąbczastą strukturą do rozwiązywania problemów ze skórą o podłożu bakteryjnym, wirusowym, grzybicznym.

Seria Zeitgard anti age wykorzystuje innowacyjną technologię poprzez zastosowanie jej w zaawansowanych urządzeniach kosmetycznych z najwyższej jakości kosmetykami. Seria dedykowana jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, dostosowana do potrzeb skóry w różnym wieku. 

Wysokiej jakości kosmetyki do makijażu produkowane na najlepszych włoskich komponentach to seria Deluxe, z której korzysta wielu wizażystów w Polsce i Europie. Seria Colours wykorzystująca naturalne minerały, mimo znacząco niższej ceny, cechuje się również bardzo wysoką jakością. Kosmetyki do makijażu z obu serii są trwałe i cieszą się bardzo dobrą opinią klientek.

W ofercie perfum znajdują się m.in. zapachowe kompozycje gwiazd światowego formatu jak Bruce Willis czy Guido Maria Kretschmer. Perfumy nagradzane były wielokrotnie na międzynarodowych targach konkurując z największymi markami w tej branży. Perfumy charakteryzują się wyższym niż standardowo zaperfumowaniem, co sprawia, że zapach jest trwały i długo wyczuwalny.

Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych i zainteresowanych, a w szczególności:

 • Menedżerów i partnerów network marketingu
 • Handlowców
 • Osoby przedsiębiorcze
 • Sklepy online
 • Apteki
 • Naturoterapeutów
 • Sklepy ze zdrową żywnością
 • Rehabilitantów, masażystów
 • Dietetyków
 • Gabinety odnowy biologicznej
 • Salony kosmetyczne i  fryzjerskie
 • Przedstawicieli branży SPA & Wellness

Regularnie organizujemy szkolenia informacyjne dla osób zainteresowanych współpracą w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Bielsku-Białej. Dzięki uczestnictwu w takim szkoleniu możesz szybko się przekonać, czy profil naszej działalności jest dla Ciebie odpowiedni i czy jesteśmy partnerem godnym zaufania.

Na platformie zoom prowadzimy także szkolenia online w ramach Akademii Zdrowia oraz wiedzy o produktach i rozwoju biznesu. 

Chcesz rozpocząć już teraz? 

Więcej informacji uzyskasz >>> zadzwoń: 795 536 998

Preferujesz kontakt mailowy >>>>> Skontaktuj się z nami >>>

Samodzielnie zarejestruj się >>>>> Wypełnij formularz rejestracyjny online

Jenorazowa opłata aktywacyjna to 19 zł (materiały i katalogi). Aby się zarejestrować, wybierz produkty o wartości minimum 275 zł ceny producenta.