O nas


Pomysł otworzenia sklepu z wysokiej jakości suplementami i kosmetykami zrodził się w wyniku własnych doświadczeń, kiedy potrzeba skłoniła nas do poszukiwania najlepszych produktów. Sami mogliśmy się przekonać o ich skuteczności, a to z kolei było bodźcem do stworzenia sklepu nie tylko oferującego produkty z zakresu zdrowia i urody, ale także miejsca, w którym możemy dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą.


Kontakt z Klientami jest dla nas ważny i niezwykle cenny, bo możemy nie tylko pomóc w doborze odpowiednich produktów, ale bardzo często jest to możliwość wymiany doświadczeń czy bardzo cennych rad i spostrzeżeń.    

Mamy więc nie tylko wiedzę o tym, co sprzedajemy, ale także wyrobioną opinię na temat poszczególnych produktów. Chętnie służymy poradą, a w naszym stacjonarnym sklepie możesz zupełnie za darmo sprawdzić poziom zakwaszenia organizmu, dowiedzieć się, czy i jak bardzo masz otłuszczone organy wewnętrzne, jaką gęstość kości posiadasz.

U nas poznasz również swój wiek metaboliczny. Do badania wykorzystujemy nowoczesny analizator składu ciała, japońskiej produkcji.

Odwiedzając nasz sklep osobiście możesz także wypróbować każdy kosmetyk znajdujący się w ofercie, poznać zapachy perfum i napić się przy tym dobrej herbaty, oczywiście o zdrowotnych właściwościach.

Zapraszamy!

LR Health & Beauty to niemiecka firma z ponad 30-letnią tradycją, której siedziba mieści się w Ahlen w Nadrenii Północnej Westfalii. Tam również zlokalizowane jest jedno z najnowocześniejszy laboratoriów w Europie, w którym przeprowadzanych jest  50 000 testów rocznie oraz centrum logistyczne, wysyłające dziennie ponad 25 000 paczek. LR Health & Beauty zatrudnia 1 200 pracowników w 40 lokalizacjach na świecie.  Firma ma swoje przedstawicielstwa w 28 europejskich krajach, w tym również w Polsce od 2005 roku, z siedzibą w Katowicach przy ulicy Hutniczej 6.

​LR należy do grona największych europejskich korporacji, współpracując z ponad 400 000 partnerami. Ambasadorami firmy w Europie są światowego formatu gwiazdy jak aktor Bruce Willis czy modelka Karolina Kurkova. Skomponowane przez nich perfumy, firmowane własnym nazwiskiem, zyskały uznanie nie tylko Klientów, ale także zdobyły prestiżowe nagrody i wyróżnienia w branży (DUFTSTARS 2011, 2012, 2013). Firma w swojej historii sprzedała ponad 40 000 000 flakonów z perfumami.

Jako firma działająca w sektorze wellness, LR skupia się na wszystkich aspektach dotyczących dwóch najważniejszych obszarów życia: zdrowia i urody. Produkty LR wytważane na bazie żelu Aloe Vera Barbadensis Miller zdobyły uznanie milionów konsumentów i stanowią jeden z filarów marki. 

Aby zapewnić Klientom najwyższą jakość proponowanych produktów LR uczy się od natury i łączy tę wiedzę z najnowszymi osiągnięciami nauki, wykorzystując innowacyjne rozwiązania i zaawansowane technologie, której celem jest powstanie produktów o maksymalnej skuteczności. 

 

SGS INSTITUT FRESENIUS jest częścią szwajcarskiej Grupy SGS, światowego lidera w dziedzinie badań i analiz laboratoryjnych, testów, weryfikacji i certyfikacji przemysłu spożywczego, surowców rolnych i przemysłu dóbr konsumpcyjnych, założonej w 1878 roku, z siedzibą w Genewie.

SGS INSTITUT FRESENIUS cieszy się od ponad 30 lat doskonałą reputacją i wysoką wiarygodnością wśród konsumentów szczególnie w zakresie bezpieczeństwa i jakości żywności, napojów i wyrobów nieżywnościowych. 

Certyfikaty SGS INSTITUT FRESENIUS są gwarancją wysokiej jakości produktu, za którą stoją wiarygodne i kompetentne testy laboratoryjne, niezależne kontrole surowców, składników, dostawców i produktu końcowego, również w trakcie posiadania certyfikatu w postaci zakupów kontrolowanych. 

Dla producenta pieczęć jakość SGS INSTITUT FRESENIUS to ogromna przewaga konkurencyjna na rynku coraz bardziej świadomego i wymagającego klienta.  


Więcej informacji na stronie internetowej:
www.institut-fresenius.de

 

   

DERMATEST to niezależny dostawca usług dermatologicznych dla przemysłu kosmetycznego, założony w 1978 r. Wysokie standardy testów i obiektywnych badań prowadzonych przez DERMATEST daje odbiorcy gwarancję zarówno jakości jak i bezpieczeństwa stosowania kosmetyków. Zespół doświadczonych dermatologów i alergologów  jest w stałym kontakcie z uniwersytetami, instytutami naukowymi i innymi agencji badawczymi, dążąc do poznania najnowszych osiągnięć zarówno w nauce jak i w kosmetologii.

​Z usług DERMATEST  korzystają firmy z branży kosmetycznej zarówno w Niemczech jak i za granicą, które doceniają niezawodność i wiedzę dermatologiczną zdobywaną przez dziesięciolecia.

Kosmetyki LR opatrzone pieczęcią DERMATEST to gwarancja najwyższej jakości.


Więcej informacji na stronie internetowej: 
www.dermatest.de

   

IASC (International Aloe Science Council) to działające na całym świecie niekomercyjne stowarzyszenie, reprezentujące interesy branży produktów z aloesem i wspierające popularyzację aloesu.

LR Health & Beauty z ponad 50 znakami jakości IASC (stan na 2011 r.), jest przedsiębiorstwem posiadającym największą liczbę tych wyróżnień na świecie, zarówno suplementów jak i kosmetyków. Jedną z unikalnych cech jakości żelu Aloe Vera LR jest szczególnie łagodny zimny proces jego produkcji. 


Więcej informacji na stronie internetowej:
www.iasc.org