Współpraca marketingowa

Planując zakupy w naszym sklepie za minimum 350 zł, wybrane przez Ciebie produkty możesz nabyć w niższej cenie i zostać Klientem Premium. By skorzystać z rabatu już teraz i przy każdym kolejnym zamówieniu wystarczy prosta rejestracja. Jej koszt to jedynie 19 zł. W ramach tej opłaty otrzymasz Katalog Collection Health oraz Katalog Collection Beauty wraz z cennikami, a także comiesięczny biuletyn ofertowy. Kupując produkty jako Klient Premium otrzymywać będziesz równocześnie punkty, które będziesz mógł wykorzystać na kolejne zakupy. Możliwość ta dotyczy wyłącznie Klientów zarejestrowanych.

Stałe rabaty (plus rabaty i promocje, które są dostępne w sklepie) przysługują osobom, które przystąpiły do naszego Programu Premium, zawarły umowę klubową lub podjęły z nami szerszą współpracę. Umowa klubowa lub umowa o współpracę zawierana jest na czas nieokreślony i nie tworzy dodatkowych zobowiązań w przyszłości np. w formie konieczności dokonywania comiesięcznych zakupów. Może być rozwiązana w każdej chwili. 
Więcej informacji uzyskasz drogą e-mail (sklep@vivro.pl) lub pod numerami telefonu 795 536 998.

Korzyści wynikające z Programu Premium:

 •        Wysokie rabaty
 •        Punkty premiowe za aktywność zakupową
 •        Możliwość dokonywania zakupów za zgromadzone punkty
 •        Uczestnictwo w seminariach i wykładach, m.in. Akademii Zdrowia
 •        Możliwość uczestniczenia w imprezach organizowanych przez LR
 •        Udział w konkursach

 

Zarejestruj się i korzystaj z wysokich rabatów. Wypełniony formularz (interaktywny w każdej przeglądarce poza Internet Explorerem)

prześlij w PDF na adres: sklep@vivro.pl
Partner LR współpraca

Zostań PARTNEREM LR już dziś - WSPÓŁPRACUJ Z NAMI        
Bezpośrednio od producenta do Klienta!              

Koncepcja sprzedaży bezpośredniej różni się od detalicznej tym, że droga towaru od producenta do konsumenta jest znacznie krótsza. Za pośrednictwem partnerów firmy produkt trafia bezpośrednio do końcowego odbiorcy. Dzięki temu klient kupuje produkty wysokiej jakości, po wyjątkowo korzystnych cenach, niemal ze 100% gwarancją satysfakcji. Może również skorzystać z indywidualnej porady przez co znacznie oszczędza swój czas i pieniądze. 
 
Firma LR znajduje się w czołówce firm sprzedaży bezpośredniej związanych z branżą kosmetyków i suplementów diety w Europie. Obecnie na świecie mamy ponad 300.000 niezależnych partnerów, którzy korzystają z możliwości uzyskania dodatkowego dochodu. Nowi partnerzy ponoszą jednorazowo niewielkie koszty, w pewien sposób określając ich wysokość samodzielnie, ponieważ każdy z nich sam dokonuje wyboru Zestawu Startowego z chwilą rejestracji. Aby zostać Partnerem LR należy podpisać Umowę Partnera oraz Formularz Pierwszego zamówienia. Na Zestaw Startowy składają się produkty oraz pakiet materiałów wsparcia sprzedaży. Jednorazowa opłata minimalna za pakiet startowy to kwota w wysokości tylko 29 zł.  W ramach współpracy z Firmą LR Health & Beauty nie ma  wymogu minimalnych zamówień oraz zobowiązań do regularnych, comiesięcznych zakupów. Jeżeli Partner przez rok nie dokona żadnego zamówienia, umowa o współpracy automatycznie wygasa i przestaje obowiązywać bez żadnych konsekwencji dla stron umowy.

Partnerzy Firmy LR mają prawo do zakupu produków z oferty z dużym dyskontem, tj. poniżej ceny katalogowej. Mogą je nabywać zarówno na własny użytek lub też w celach dalszej odsprzedaży po cenie katalogowej. To doskonały pomysł na dodatkowy zarobek. W tym modelu działalności biznesowej Partnerzy mają prawo do podpisywania Umowy o współpracy z Partnerem z kolejnymi, zainteresowanymi współpracą osobami. W ten prosty sposób partycypują w dodatkowych korzyściach wynikających z faktu rozbudowy własnej sieci sprzedaży.

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych i zainteresowanych, a w szczególności:

 • Osoby poszukujące niezależności

 • Gabinety odnowy biologicznej

 • Salony kosmetyczne i  fryzjerskie

 • Rehabilitantów i masażystów

 • Handlowców 

 • Dystrybutorów marketingu sieciowego (MLM)

 • Studentów

 • Sklepy ze zdrową żywnością

 • Przedstawicieli branży SPA & Wellness

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami >>>