Suplementy

 

Zdrowie to cenny, lecz kruchy skarb. Niewłaściwym trybem życia i codziennymi nawykami często przyczyniamy się do zmniejszenia w organizmie ilości substancji, które są niezbędne do jego funkcjonowania. W ten sposób naruszamy równowagę organizmu, który wcześniej czy poźniej zaczyna protestować.

Co możemy zrobić? Podstawą jest zróżnicowana i zbilansowana dieta, regularny ruch i dostarczanie odpowiedniej ilości płynów. Czy można zrobić coś więcej? Tak - przyjmować wysokiej jakości suplementy diety, które wspierają zdrowie.

Suplementy firmy LR są wyjątkowej jakości, co potwierdzają najważniejsze i renomowane certyfikaty instytutów oraz przestrzeganie najwyższych wymogów dotyczących produkcji.

Dobrej jakości suplement diety ma swoją cenę, która wynika ze skomplikowanego, ale łagodnego procesu produkcji, pozwalającego zachować właściwości występujących w naturze substancji odżywczych, np. w aloesie czy colostrum. Niska cena suplementów zawsze bierze się z ograniczenia jakości i ilości ważnych dla zdrowia składników.

Suplementy diety LR zostały opracowane z myślą o wsparciu organizmu i stymulowaniu układu odpornościowego. Jeśli w organizmie nie brakuje witamin, minerałów i innych ważnych dla życia składników, nie ma powodów do osłabienia. Organizm staje się wówczas naturalnie odporny, co jest najlepszym sposobem zachowania zdrowia.

LR kładzie nacisk nie tylko na wysoką jakość surowców, ale także współpracuje z uznanymi specjalistami: naukowcami i lekarzami. Produkty poddawane są kontroli i badaniom międzynarodowych instytutów strzegących procesu produkcji i wysokiej jakości produktu finalnego.