O nas

Pomysł otworzenia sklepu z wysokiej jakości suplementami i kosmetykami zrodził się w wyniku własnych doświadczeń, kiedy potrzeba skłoniła nas do poszukiwania najlepszych produktów. Sami mogliśmy się przekonać o ich skuteczności, a to z kolei było bodźcem do stworzenia sklepu nie tylko oferującego produkty z zakresu zdrowia i urody, ale także miejsca, w którym możemy dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą. Kontakt z Klientami jest dla nas ważny i niezwykle cenny, bo możemy nie tylko pomóc w doborze odpowiednich produktów, ale bardzo często jest to możliwość wymiany doświadczeń czy bardzo cennych rad i spostrzeżeń.    

Mamy więc nie tylko wiedzę o tym, co sprzedajemy, ale także wyrobioną opinię na temat poszczególnych produktów. Chętnie służymy poradą, a w naszym stacjonarnym sklepie możesz zupełnie za darmo sprawdzić poziom zakwaszenia organizmu, dowiedzieć się, czy i jak bardzo masz otłuszczone organy wewnętrzne, jaką gęstość kości posiadasz.
U nas poznać również możesz swój wiek metaboliczny.

Do badania wykorzystujemy nowoczesny analizator składu ciała, japońskiej produkcji.

Odwiedzając nasz sklep osobiście możesz wypróbować każdy kosmetyk znajdujący się w ofercie, poznać zapach perfum i napić się przy tym dobrej herbaty, oczywiście o zdrowotnych właściwościach.

Serdecznie zapraszamy!