***CENY W DÓŁ***ZAKUPY Z AKTYWACJĄ KONTA W PROGRAMIE PARTNERSKIM JUŻ od 275 zł Zobacz X

Zeitgard Serox Profesjonalne płatki pod oczy i maseczka Serox Instant Result na 1 zabieg

SKU: 128235
Opakowanie: 4 x 2 Pads
Towar chwilowo niedostępny.
189,00 
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię
Serox 35+ Profesjonalne płatki pod oczy - natychmiastowa regeneracja okolic oczu - 4 zabiegi oraz Maseczka Serox Instant Result w testerze na 1 pełny zabieg!!! 
 

Płatki pod oczy składają się z liofilizowanego kolagenu, który jest najważniejszym składnikiem tkanki łącznej i odpowiada za elastycznośc i napięcie skóry. Aktywacja następuje poprzez nasączenie płatków w roztworze składników aktywnych, takich jak: Argireline, Gatuline Expression i kwas hialuronowy. To produkt, który szybko regeneruje skórę w okolicach oczu. Idealnie sprawdza się przed każdym wyjściem.

Argireline® - to białko, które w sposób odwracalny blokuje synapsy dróg nerwowych w skórze. Przerwany zostaje w ten sposób przekaz bodźców za pośrednictwem nerwów do mięśni, co pozwala na kilkugodzinne rozluźnienie i zrelaksowanie mięśnia. Zmniejsza głębokość zmarszczek mimicznych, neutralizuje mikro napięcia, co spowalnia powstawanie drobych zmarszczek.

Gatuline Expression® - to naturalny ekstarakt z rośliny jambu, zwanej również paracress, należącej do rodziny astrowatych. Dzięki ekstraktowi następuje natychmiastowy, odwracalny, widoczny efekt wygładzenia (nie usztywnia mimiki). Zmarszczki są zmniejszone, a skóra wygląda na wygładzoną i miękką.

Kwas hialuronowy - naturalny składnik skóry, który wiąże wodę w naskórku. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego maleje.

Sposób użycia: nasączyć płynem płatki w opakowaniu (naciskając opakowanie wtłoczysz płyn do komory z płatkami). Kiedy płatki kompletnie przesiąkną płynem, otworzyć opakowanie. Nałożyć płatki gładką stroną na skórę i pozostawić na 15 minut.

Zeitgard Serox Maseczka Instant Result o natychmiastowym działaniu!

Maseczka daje natychmiastowy efekt odmładzający już po jednym zastosowaniu. Ogólny wygląd skóry poprawia się, skóra jest wygładzona, ładnie napięta i ujędniona. Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się aż do 12 godzin. Działanie zostało potwierdzone przez niezależny Instytut Dermatest.

Maseczka jest dedykowana zarówno dla kobiet jak i mężczyzn - szczególnie spektakularny efekt widoczny jest u osób mających pierwsze zmarszczki mimiczne.

Sekretem działania jest skuteczna technologia 3-fazowa:

  1. Aktywacja skóry - Bezpośrednio po nałożeniu maseczki roślinny ekstrakt z pokrzywy pobudza ukrwienie skóry. Wyczuwalny jest efekt chłodzący i delikatne mrowienie. Składniki anti age są optymalnie wchłaniane i przyswajane.
  2. Wygładzenie i ujędnienie skóry - w ciągu 20 minut zawarte w maseczce minerały zapewniają natychmiastowy, widoczny i wyczuwalny efekt ujędnienia. Dodatkowo cenny kompleks proteinowy (oktapeptyd-3 acetylowy i peptyd miedziowy) wyzwala substancje semiochemiczne, które przejściowo blokują zakończenia nerwów w drogach nerwowych. Dzięki temu osiągany jest efekt odprężenia mięśni i wygładzenia zmarszczek mimicznych.
  3. Pielęgnacja anti age o głębokim działaniu - innowacyjna kompozycja kwasu hialuronowego, koenzymu Q10 i cennych ekstraktów roślinnych głęboko pielęgnuje skórę.

Skuteczność i tolerancja dermatologiczna maseczki Zeitgard Serox Instant Result została potwierdzona przez niezależny instytut badawczy Dermatest. Badanie zostało przeprowadzone z udziałem 20 osób testujących produkt w sierpniu i wrześniu 2017 roku.

Więcej o maseczce kliknij TUTAJ

Seria Serox 35+ to pielęgnacja do wymagającej cery w obszarze zmarszczek mimicznych. Zapewnia doskonałą pielęgnacje i wygładzenie skóry. Idealny dla kobiet od około 35 roku życia, które:

  • dostrzegają zmarszczki mimiczne w okolicach ust, oczu i na czole,
  • szukają alternatywy dla botoksu,
  • korzystają z usług salonów kosmetycznych i pragną kontynuować profesjonalną pielęgnację w domu,
  • pragną mieć gładką i jędrną cerę,
  • pragną zredukować zmarszczki powstałe w wyniku wysuszenia skóry,
  • pragną wyglądać świeżo i promiennie.

Substancje czynne:

Argireline® - to białko, które w sposób odwracalny blokuje synapsy dróg nerwowych w skórze. Przerwany zostaje w ten sposób przekaz bodźców za pośrednictwem nerwów do mięśni, co pozwala na kilkugodzinne rozluźnienie i zrelaksowanie mięśnia. Zmniejsza głębokość zmarszczek mimicznych, neutralizuje mikro napięcia, co spowalnia powstawanie drobych zmarszczek.

Gatuline Expression® - to naturalny ekstarakt z rośliny jambu, zwanej również paracress, należącej do rodziny astrowatych. Dzięki ekstraktowi następuje natychmiastowy, odwracalny, widoczny efekt wygładzenia (nie usztywnia mimiki). Zmarszczki są zmniejszone, a skóra wygląda na wygładzoną i miękką.

Kwas hialuronowy - naturalny składnik skóry, który wiąże wodę w naskórku. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego maleje.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Produkty powiązane
Zobacz także