***CENY W DÓŁ***ZAKUPY Z AKTYWACJĄ KONTA W PROGRAMIE PARTNERSKIM JUŻ od 275 zł Zobacz X

Zeitgard Beauty Diamonds 40+ Tonik do twarzy

SKU: 28302
Opakowanie: 125 ml
Towar chwilowo niedostępny.
58,90 
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

Beauty Diamonds 40+ Tonik do twarzy - luksusowa pielęgnacja skóry dojrzałej

Tonik do twarzy z serii Beauty Diamonds nie zawiera alkoholu. Naturalne morskie i roślinne substancje czynne (kompleks z alg i protein pszenicy) długo utrzymują odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Skóra wygląda na delikatnie wygładzoną i odprężoną. Po uprzednim zastosowaniu mleczka oczyszczającego skóra jest idealnie przygotowana do dalszej pielęgnacji.

Sposób użycia: Spryskać wacik kosmetyczny tonikiem, a następnie zwilżyć twarz, szyję i dekolt po uprzednim oczyszczeniu skóry. Bardziej ekonomicznym sposobem jest spryskanie dłoni tonikiem i zwilżenie skóry twarzy szyi i dekoltu.  

 

Beauty Diamonds to wyjątkowa pielęgnacja ze specjalnie dobranym składem. Seria dedykowana jest kobietom od około 40 roku życia z cerą suchą i normalną, a zarazem wymagającą, które cenią luksusową pielęgnację, dbają o dobry wygląd, chciałby zredukować zmarszczki i polepszyć elastyczność skóry. Jedyna w swoim rodzaju kombinacja składników pielęgnujących skórę i najnowocześniejszych substancji czynnych opartych na diamentach, które spowalniają proces starzenia się skóry. Zastosowane w produktach substancje oparte na diamentach wraz z innowacyjnym heksapeptydem:

  • przeciwdziałają starzeniu się skóry,
  • neutralizują wolne rodniki
  • chronią przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego,
  • pomagają wzmocnić skórę,
  • zredukować zmarszczki
  • wygładzić cerę.

Substancje czynne:

Skin Tightener ST - kompleks substancji czynnych z brunatnicy (alga brązowa) i hydrolizaty protein pszenicy. Dla znacznie bardziej miękkiej, napiętej i odświeżonej skóry.

Moist 24: ekstrakt z korzenia trawy Imperata Cylindrica o działaniu hydratyzującym. Natychmiastowy i długotrwały efekt (lepsze zaopatrzenie skóry w wodę prze 24 godziny).

Diamond SIRT: optymalny kompleks substancji aktywnych dla luksusowej pielęgnacji o działaniu anti-aging. Kompleks składa się z mikrosfer dwutlenku krzemu (nośnika), pokrytych warstwą diamentu i połączonych wiązaniami z białkami przypominającymi białko sirtuinę. Tak zwane białka szoku cieplnego oraz sirtuiny działają jako czynniki antystresowe i czynniki anti-aging Dzięki nim reakcje biochemiczne są aktywowane, a proces starzenia w ten sposób ulega spowolnieniu. Jednocześnie wzrasta mechanizm ochrony komórek.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Produkty powiązane
Zobacz także