KLIENT PREMIUM? TO SIĘ OPŁACA rabat do 28% już od pierwszego zamówienia Zobacz X

Night Master saszetka

SKU: 81113 - 1
Opakowanie: 1 x 3,7 g
Wysyłka do 24 godzin
12,00 
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

NIGNT MASTER - spokojny i głęboki sen - porcja na jedną noc

Z wyjątkowym potrójnym efeketem wspierającym naturalny rytm snu:

  1. zaśnij szybciej, dzięki odprężeniu, które dla ciała i umysłu jest podstawą szybkiego zasypiania. Po około 40 dniach supelementacji znacząco poprawia się efekt odprężenia w sposób trwały, już bez wsparcia ze strony Night Mastera LR. Napój wypity na około 30 min przed snem doskonale relaksuje i wycisza. Efekt czujemy już przy pierwszym stosowaniu.
  2. śpij głęboko, dzięki lepszej jakości snu - melatonina ma istosten znaczenie dla dobrego snu. We właściwym stężeniu powoduje uczucie zmęczenia i pomaga dorze przespać noc. Night Master LR wspiera naturalną produkcję melatoniny.
  3. obudź się wypoczęty, dzięki zoptymalizowanej regeneracji - człowiek w czasie snu przetwarza informacje, bodźcewrażenia. Hormony wzrostu są wydzielane i stymulują procesy naprawcze oraz procesy odbudowy. Również układ odpornościowy może odpocząć Nighy Master LR pomaga budzić się wypoczętym, dzięki czemu możesz rozpocząć dzień z naładowanymi akumularorami.

W nocy ładujemy swoje smartfony, tymczasem wielu z nas ma kłopot z odpowienim zregenerowaniem i naładowaniem organizmu. Dzisiejsze tempo życia i stres sprawia, że bezsenność i kłopoty z zasypianiem dotyka wszytkie grupy wiekowe. 

Night Master to produkt na bazie naturalnych składników, wyciszający, odprężający, ułatwiający zasypianie. Przy regularnym spożyciu naturalnie i długofalowo zadba o spokony sen. Nie uzależnia jak tableki nasenne. 

Night Master LR jest smaczny i zdrowy

  • z ważnymi składnikami z natury: m.in. aloesem, szafranem i ekstraktem z chmielu
  • bez efektu przyzwyczajenia, nie uzależnia
  • pokrywa 100% dziennego zapotrzebowania na 4 ważne witaminy B, zawiera 250 mg l-tryptofanu i magnez, a ponadto jest skoncentrowanym źródłem cynku
  • wysoka biodostępność 
  • z naturalnym wiśniowym smakiem
  • produkt wegański, bez laktozy, bez glutenu, bez cukru

Sposób użycia: rozpuścić zawartość saszetki w 100 ml wody i wypić na około 30 min przed snem. Ze względu na indywidualne potrzeby można wypróbwać 1/2 saszetki. Są osoby, dla których zaledwie taka niewielka dawka całkowicie wystarcza, aby znacząco poprawiła się jakość snu.

Made in Germany

Producent: LR Health&Beauty

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Zobacz także