***CENY W DÓŁ***ZAKUPY Z AKTYWACJĄ KONTA W PROGRAMIE PARTNERSKIM JUŻ od 275 zł Zobacz X

Mind Master Formula Red & Green 5pak

SKU: 80935-418
Opakowanie: 5 x 500 ml
Wysyłka do 24 godzin
225,01 
Zobacz też:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

Mind Master specjalista od stresu zestaw Red & Green - 5-tygodniowa kuracja

Pierwszy, kompleksowy środek do walki ze stresem oksydacyjnym. Neutralizuje stres przy jednoczesnym stymulowaniu produkcji energii.

Stres zwiększa ilość wolnych rodników w naszym organizmie, które atakują i niszczą struktury komórek. Ten stan nazywamy „stresem oksydacyjnym“. Rezultatem jest spadek wydajności. Szybciej się męczymy i mamy kłopoty z koncentracją. Długotrwały stres wpływa na płaszczyznę fizyczną (ciała - problemy żołądkowo-jelitowe, choroby serca i układu krążenia, choroby ortopedyczne, zakażenia, choroby zapalne, nowotwory, spadek energii i wydajności) i psychiczną (mózg - drażliwość, zakłócenia układu wegetatywnego, stany lękowe, bezsenność, depresje, problemy z nauką, koncentracją, libido).

Przeciwutleniacze takie jak resweratrol, chlorofil, zielona herbata, witamina E i selen wyłapują wolne rodniki i unieszkodliwiają je.

Mikroskładniki odżywcze odpowiednio połączone, wspierają produkcję i dostarczanie energii organizmowi. Sprawność umysłowa jest wspierana przez witaminy z grupy B i cholinę. Sprawność fizyczna jest wspierana przez koenzym Q10, żelazo i L-karnitynę.

Skuteczność Mind Master została potwierdzona w badaniach prof. Karla-Christiana Bergmanna w Klinice Uniwesyteckiej Charite w Berlinie.

Mind Master posiada certyfikat INSTYTUT FRESENIUS, najważniejszy w Europie certyfikat jakości.  

Produkt opatentowany przez LR Health & Beauty.

ZŁOTY OTIS 2019 dla MIND MASTER I MIND MASTER EXTREM!

Złoty Otis to najważniejsza w Polsce nagroda konsumentów na rynku farmaceutycznym, przyznawana od 2004 roku. Kapitułę nagrody tworzą wybitni lekarze różnych specjalizacji. Nagroda stała się dla pacjentów, środowisk farmaceutycznych, diagnostów laboratoryjnych i lekarzy oraz firm farmaceutycznych i profesjonalnych mediów wiarygodną inicjatywą społeczną.

Składniki Mind Master przyczyniają się między innymi do:

Sprawdzono naukowo i potwierdzone przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) 

  • prawidłowego metabolizmu energetycznego (witaminy B1 i B12)
  • prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego (witamina B12)
  • prawidłowego przebiegu funkcji psychicznych (witamina B12)
  • zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia (witamina B12 i żelazo)
  • prawidłowych funkcji poznawczych (żelazo)
  • ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym (witamina E)

Mind Master zalecany jest osobom żyjącym w stresie i pod presją: aktywnym zawodowo, uczącym się, sportowcom. Produkt jest wpisany na Listę Kolońską, jako suplement dopuszczony dla zawodowych sportowców.

Wybrane składniki: żel Aloe Vera, wyciąg z pestek winogron, wyciąg z zielonej herbaty, zawierający resweratrol wyciąg z rdestu, L-karnityna, tiamina, kwas foliowy, witamina B12, żelazo, koenzym Q10, cholina, selen,

Smak Mind Master jest szczególnie naturalny i wynika z wyjątkowo wysokiej koncentracji przeciwutleniaczy z ekstraktów roślinnych i z tego powodu ma lekko wyczuwalną gorzką nutę. Smak jest dopełniony innowacyjną stewią, czystą naturalną substancją o wysokiej sile słodzenia.

Wyprodukowano w Niemczech.

Dawkowanie: 80 ml raz dziennie, najlepiej przed posiłkiem (w razie potrzeby można rozcieńczyć wodą lub sokiem owocowym). Przed użyciem wstrząsnąć. Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu tygodnia.

Uwaga: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut urozmaiconej i zbilansowanej diety, która wraz ze zdrowym trybem życia ma duże znaczenie. Należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wartość odżywcza  w dziennej porcji  80 ml (% RDA*)

Wart. Energ. (kJ/kcal) - 180,8/42,4                           

Białko:  <0,1g                            

Węglowodany:  10,48g   

Tłuszcz: <0,1g

Kwas foliowy:  200µg  (100%)

Witamina E (alfa-TE): 12mg (100%)

Witamina B1: 1,1mg (100%)

Witamina B12: 2,5µg (100%)

Żelazo: 4,2mg (30%)

Selen: 27,5µg (50%)

* %RDA - procent realizacji zalecanego dziennego spożycia.

Skład: patrz etykieta produktu

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Zobacz także