Mind Master Formula Green 5pak

SKU: 80905
Opakowanie: 5 x 500 ml
Wysyłka do 24 godzin
235,00  275,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Zobacz też:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

Cena promocyjna do 26.05 lub wyczerpania zapasów

Mind Master specjalista od stresu

Pierwszy, kompleksowy środek do walki ze stresem oksydacyjnym. Neutralizuje stres przy jednoczesnym stymulowaniu produkcji energii.

Stres zwiększa ilość wolnych rodników w naszym organizmie, które atakują i niszczą struktury komórek. Ten stan nazywamy „stresem oksydacyjnym“. Rezultatem jest spadek wydajności. Szybciej się męczymy i mamy kłopoty z koncentracją. Długotrwały stres wpływa na płaszczyznę fizyczną (ciała - problemy żołądkowo-jelitowe, choroby serca i układu krążenia, choroby ortopedyczne, zakażenia, choroby zapalne, nowotwory, spadek energii i wydajności) i psychiczną (mózg - drażliwość, zakłócenia układu wegetatywnego, stany lękowe, bezsenność, depresje, problemy z nauką, koncentracją, libido).

Przeciwutleniacze takie jak resweratrol, chlorofil, zielona herbata, witamina E i selen wyłapują wolne rodniki i unieszkodliwiają je.

Mikroskładniki odżywcze odpowiednio połączone, wspierają produkcję i dostarczanie energii organizmowi. Sprawność umysłowa jest wspierana przez witaminy z grupy B i cholinę. Sprawność fizyczna jest wspierana przez koenzym Q10, żelazo i L-karnitynę.

Skuteczność Mind Master została potwierdzona w badaniach prof. Karla-Christiana Bergmanna w Klinice Uniwersyteckiej Charite w Berlinie.

Mind Master posiada certyfikat INSTYTUT FRESENIUS, najważniejszy w Europie certyfikat jakości.  

Produkt opatentowany przez LR Health & Beauty.

ZŁOTY OTIS 2019 dla MIND MASTER I MIND MASTER EXTREM!

Złoty Otis to najważniejsza w Polsce nagroda konsumentów na rynku farmaceutycznym, przyznawana od 2004 roku. Kapitułę nagrody tworzą wybitni lekarze różnych specjalizacji. Nagroda stała się dla pacjentów, środowisk farmaceutycznych, diagnostów laboratoryjnych i lekarzy oraz firm farmaceutycznych i profesjonalnych mediów wiarygodną inicjatywą społeczną.

Składniki Mind Master przyczyniają się między innymi do:

Sprawdzono naukowo i potwierdzone przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) 

  • prawidłowego metabolizmu energetycznego (witaminy B1 i B12)
  • prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego (witamina B12)
  • prawidłowego przebiegu funkcji psychicznych (witamina B12)
  • zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia (witamina B12 i żelazo)
  • prawidłowych funkcji poznawczych (żelazo)
  • ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym (witamina E)

Mind Master zalecany jest osobom żyjącym w stresie i pod presją: aktywnym zawodowo, uczącym się, sportowcom. Produkt jest wpisany na Listę Kolońską, jako suplement dopuszczony dla sportowców zawodowych.

Wybrane składniki: żel Aloe Vera, wyciąg z zielonej herbaty, zawierający resweratrol wyciąg z rdestu, L-karnityna, tiamina, kwas foliowy, witamina B12, żelazo, koenzym Q10, cholina, selen,

Smak Mind Master jest szczególnie naturalny i wynika z wyjątkowo wysokiej koncentracji przeciwutleniaczy z ekstraktów roślinnych i z tego powodu ma lekko wyczuwalną gorzką nutę. Smak jest dopełniony innowacyjną stewią, czystą naturalną substancją o wysokiej sile słodzenia.

Wyprodukowano w Niemczech.

Dawkowanie: 80 ml raz dziennie, najlepiej przed posiłkiem (w razie potrzeby można rozcieńczyć wodą lub sokiem owocowym). Przed użyciem wstrząsnąć. Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu tygodnia.

Uwaga: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut urozmaiconej i zbilansowanej diety, która wraz ze zdrowym trybem życia ma duże znaczenie. Należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wartość odżywcza  w dziennej porcji  80 ml (% RDA*)

Wart. Energ. (kJ/kcal) - 180,8/42,4                           

Białko:  <0,1g                            

Węglowodany:  10,48g   

Tłuszcz: <0,1g

Kwas foliowy:  200µg  (100%)

Witamina E (alfa-TE): 12mg (100%)

Witamina B1: 1,1mg (100%)

Witamina B12: 2,5µg (100%)

Żelazo: 4,2mg (30%)

Selen: 27,5µg (50%)

* %RDA - procent realizacji zalecanego dziennego spożycia.

Skład: patrz etykieta produktu

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Produkty powiązane
Zobacz także