***CENY W DÓŁ***ZAKUPY Z AKTYWACJĄ KONTA W PROGRAMIE PARTNERSKIM JUŻ od 275 zł Zobacz X

Microsilver Ochronny płyn do płukania jamy ustnej

SKU: 25130
Opakowanie: 1 x 300 ml
Wysyłka do 24 godzin
82,10 
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

LR Microsilver BG™ Ochronny płyn do płukania jamy ustnej to skuteczna profilaktyka dla zdrowszych zębów i dziąseł o konsystencji żelu

Microsilver Płyn do płukania jamy ustnej to idealne rozwiązanie dla higieny, profilaktyki i pielęgnacji jamy ustnej. Resztki jedzenia przekształcane są przez obecne w jamie ustnej bakterie w kwas atakujący szkliwo zębów. Płyn ma żelową konsystencję, co czyni produkt bardzo wydajnym. Butelka starcza na minimum 2 miesiące. Innowacyjne połączenie microsrebra i żelu aloe vera oczyszcza jamę ustną i likwiduje aż 99,99% wszystkich zarazków, takich jak wirusy i bakterie. W ten sposób zapobiega powstawaniu płytki nazębnej, próchnicy i paradontozy oraz wspiera microbiom jamy ustnej. Długotrwała żelowa warstwa ochronna dociera do zębow, przesteni międzyzębowych, dziąseł, języka i gardła. Aloes satbilizuje dziąsła, a fluorek remineralizuje zęby. Mentol i mięta pieprzowa zapewniają świeżość. 

Właściwości produktu

  • Działa antybakteryjnie i antywirusowo dzięki Microsilver BG™ 
  • Higiena i pielęgnacja wrażliwych zębów i dziąseł
  • Zapobiega próchnicy i płytce nazębnej
  • Profilaktyka paradontozy
  • Neutralizuje nieświeży oddech
  • Likwiduje krwawienie dziąseł

Czyste srebro w walce z bakteriami i wirusami

  1. Podrażniona skóra może gorzej radzić sobie z obroną przed bakteriami i wirusami. Na bardzo obciążonej skórze bakterie mogą się łatwiej rozprzestrzeniać. Równowaga mikrobiomu ulega zachwianiu.
  2. Cząsteczki srebra z MicroSilver BG™ z gąbczastą strukturą układają się na powierzchni w sposób przypominający sieć. Zarazki, takie jak bakterie i wirusy, nie mają szans. Są one wyłapywane w ochronną sieć ze srebra.
  3. Antywirusowy, antybakteryjny efekt jonów srebra z MicroSilver BG™ likwiduje bakterie i zapobiega ich dalszemu rozwojowi.
  4. Cząsteczki MicroSilver BG™ utrzymują się długotrwale na powierzchni skóry i mogą chronić aż do 12 godzin przed nowymi bakteriami i wirusami. Mikrobiom może się zregenerować i znowu spełniać funkcję ochronną.

Micro Silver BG™ to nanoporowate srebro z gąbczastą strukturą powierzchni, które posiada dużą, aktywną antymikrobiologicznie powierzchnię. Micro Silver ma za zadanie likwidować znajdujące się na skórze szkodliwe mikroorganizmy (np. bakterie, wirusy, grzyby, drożdżaki), które znajdują najlepsze warunki do namnażania się zwłaszcza w przypadku uszkodzeń oraz podrażnień skóry. Aktywne cząsteczki srebra atakują bezpośrednio ścianę komórkową mikroorganizmów, wstrzymują ich podział komórkowy i hamują tym samym ich dalsze rozmnażanie. Skóra oczyszczona z obecności mikroorganizmów odpoczywa – wygląd skóry normalizuje się: skóra wygląda lepiej, równomiernie i odzyskuje gładkość. Połączenie tlenku cynku i dekspantenolu wspiera występujące naturalnie w organizmie procesy gojenia się skóry.

Skład:
czyste srebro, aloe vera, mentol, mięta pieprzowa.  Bez parabenów, bez barwników, bez syntetycznych środków zapachowych.

Stosowanie:
Po umyciu zębów, najlepiej pastą Microsilver, weź do ust niewielką ilość żelu, mniej niż łyżeczkę do herbaty. W razie potrzeby rozcieńczyć wodą. Płucz usta przez około 30 sekund i wypluj. 

Produkt rekomendowany przez dentystów.

Wyprodukowano w Niemczech.

Z pastą do zębów, Płynem do płukania jamy ustnej Microsilver LR,  Sprayem do higienicznej pielęgnacji ust Microsilver LR oraz gumą do żucia MicroSilver Plus oferujemy kompletny program ochrony dla zdrowych zębów i dziąseł. Zawarty w produktach składnik czynny MicroSilver skutecznie redukuje bakterie, które są odpowiedzialne za problemy dentystyczne.

Ingredients: Aqua (Water), Xylitol, Alcohol, Glycerin, PVM/MA Copolymer, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Aroma, Menthol, Sodium Hydroxide, Silver, Xanthan Gum, Sodium Fluoride, Limonene, CI 42090 (Blue 1)

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Zobacz także