Herbata z czystka - Cistus Incanus

SKU: 80404
Opakowanie: 250 g
Wysyłka do 24 godzin
69,90 
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

 

CistusIncanus – naturalne dobro dla organizmu

Czystek (CistusIncanus) to roślina, która uznawana jest za jedno z najlepszych źródeł, jeżeli chodzi o polifenole, czyli związki działające antyoksydacyjnie. Polifenole są naturalnym wsparciem układu immunologicznego człowieka, mają także działanie antybiotyczne. Szerokie zastosowanie ma również czystek na kleszcze, gdyż działa odstraszająco na insekty atakujące nie tylko ludzi, ale także zwierzęta. Czystek na kleszcze jest naturalnym i skutecznym środkiem, dzięki któremu można uniknąć poważniejszych chorób przenoszonych przez owady.

CistusIncanus – skąd się bierze?

Czystek jest rośliną, która występuje jako krzew w obszarze Morza Śródziemnego. Rośnie głównie na terenach górskich. Upodobała sobie zwłaszcza gleby, które są bogate w magnez. Czystek na kleszcze swoje właściwości zawdzięcza czystości gleby i powietrza, w których zwykł rosnąć. Dzięki temu nie tylko odstrasza insekty, ale także jest skuteczny w leczeniu boreliozy.

CistusIncanus znany był już w IV w. p.n.e. – a jego stosowanie w postaci naparu było popularne aż do późnego średniowiecza. Na nowo roślina ta została odkryta w 1999 roku, kiedy zdobyła nagrodę Europejskiej Rośliny Roku. Więcej informacji na ten temat można przeczytać w: Lecznicze właściwości i działanie czystka – CistusIncanus

Dlaczego warto stosować CistusIncanusLR?

  • Używamy wyłącznie drobno pokrojonych liści, bardzo dobrych jakościowo – bez domieszek łodyg czy drewna krzewów.
  • Proponujemy rośliny, które rosły w naturalnych warunkach.
  • Nie stosujemy aromatów.

Należy pamiętać, że nie wszystkie rośliny dostępne na rynku mają taką samą jakość.

Dla porównania – górna część talerzyka przedstawia czystka z saszetki, dolna część talerzyka to CistusIncanusLR – rosnący dziko.

 

Herbata z czystka - Cistus Incanus - Vivro.pl

 

Skład naszego produktu:

  • 95 % CistusIncanus– liście
  • 5 % Mięta – liście

CistusIncanusLR to 100% naturalnych składników.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Produkty powiązane
Zobacz także