KLIENT PREMIUM? TO SIĘ OPŁACA rabat do 28% już od pierwszego zamówienia Zobacz X

Zestaw 4 Aloe Vera Sun Wysoki faktor

SKU: 23081
Opakowanie:
Towar chwilowo niedostępny.
191,80 
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

Zestaw Aloe Vera Sun Care to seria kosmetyków  zapewniająca skuteczną ochronę skóry podczas kąpieli słonecznych. Wysoka zawartość Aloe Vera gwarantuje doskonałą pielęgnację skóry przed i po opalaniu.  Znakomita jakość aloesu potwierdzona certyfikatem IASC. Ochrona UVA. Wszystkie produkty są z pieczęcią UVA. Gwarantuje to efektywny stosunek filtrów UVA do UVB. Wodoodporne produkty AloeVera Sun chronią także w wodzie. Wysoka zawartość Aloe Vera jest dokładnie dostosowana do każdego produktu. Nie kleją się po nałożeniu na skórę.

Wysoki faktor ochronny SPF 50. Dla wrażliwych typów skóry. Nie zawiera barwników. Wysoka zawartość czystego żelu Aloe Vera 40%.

Aloe Vera Spray przeciwsłoneczny SPF 30 przeznaczone jest dla osób o jasnej karnacji skóry, która wymaga średniej ochrony. Zawiera 30% czystego żelu aloesowego, działającego łagodząco i kojąco. Chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych UVA i UVB i jednocześnie pielęgnuje. Nie klei się po nałożeniu. Naturalna ochrona twarzy i skóry podczas kąpieli słonecznej. Wyjątkowo lekki, praktyczny i szybki w użyciu spray przeciwsłoneczny.

Stosowanie: nałożyć obficie co najmniej 20 minut przed opalaniem.

 

 

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Zobacz także