KLIENT PREMIUM? TO SIĘ OPŁACA rabat do 28% już od pierwszego zamówienia Zobacz X

Zeitgard Serox Profesjonalne płatki pod oczy

SKU: 28235
Opakowanie: 4 opakowania po 2 płatki
Towar chwilowo niedostępny.
165,00 
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię
Serox 35+ Profesjonalne płatki pod oczy -
natychmiastowa regeneracja okolic oczu - 4 zabiegi 

Płatki pod oczy składają się z liofilizowanego kolagenu, który jest najważniejszym składnikiem tkanki łącznej i odpowiada za elastycznośc i napięcie skóry. Aktywacja następuje poprzez nasączenie płatków w roztworze składników aktywnych, takich jak: Argireline, Gatuline Expression i kwas hialuronowy. To produkt, który szybko regeneruje skórę w okolicach oczu. Idealnie sprawdza się przed każdym wyjściem.

Argireline® - to białko, które w sposób odwracalny blokuje synapsy dróg nerwowych w skórze. Przerwany zostaje w ten sposób przekaz bodźców za pośrednictwem nerwów do mięśni, co pozwala na kilkugodzinne rozluźnienie i zrelaksowanie mięśnia. Zmniejsza głębokość zmarszczek mimicznych, neutralizuje mikro napięcia, co spowalnia powstawanie drobych zmarszczek.

Gatuline Expression® - to naturalny ekstarakt z rośliny jambu, zwanej również paracress, należącej do rodziny astrowatych. Dzięki ekstraktowi następuje natychmiastowy, odwracalny, widoczny efekt wygładzenia (nie usztywnia mimiki). Zmarszczki są zmniejszone, a skóra wygląda na wygładzoną i miękką.

Kwas hialuronowy - naturalny składnik skóry, który wiąże wodę w naskórku. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego maleje.

Sposób użycia: nasączyć płynem płatki w opakowaniu (naciskając opakowanie wtłoczysz płyn do komory z płatkami). Kiedy płatki kompletnie przesiąkną płynem, otworzyć opakowanie. Nałożyć płatki gładką stroną na skórę i pozostawić na 15 minut.

 

Seria Serox 35+ to pielęgnacja do wymagającej cery w obszarze zmarszczek mimicznych. Zapewnia doskonałą pielęgnacje i wygładzenie skóry. Idealny dla kobiet od około 35 roku życia, które:

  • dostrzegają zmarszczki mimiczne w okolicach ust, oczu i na czole,
  • szukają alternatywy dla botoksu,
  • korzystają z usług salonów kosmetycznych i pragną kontynuować profesjonalną pielęgnację w domu,
  • pragną mieć gładką i jędrną cerę,
  • pragną zredukować zmarszczki powstałe w wyniku wysuszenia skóry,
  • pragną wyglądać świeżo i promiennie.

Substancje czynne:

Argireline® - to białko, które w sposób odwracalny blokuje synapsy dróg nerwowych w skórze. Przerwany zostaje w ten sposób przekaz bodźców za pośrednictwem nerwów do mięśni, co pozwala na kilkugodzinne rozluźnienie i zrelaksowanie mięśnia. Zmniejsza głębokość zmarszczek mimicznych, neutralizuje mikro napięcia, co spowalnia powstawanie drobych zmarszczek.

Gatuline Expression® - to naturalny ekstarakt z rośliny jambu, zwanej również paracress, należącej do rodziny astrowatych. Dzięki ekstraktowi następuje natychmiastowy, odwracalny, widoczny efekt wygładzenia (nie usztywnia mimiki). Zmarszczki są zmniejszone, a skóra wygląda na wygładzoną i miękką.

Kwas hialuronowy - naturalny składnik skóry, który wiąże wodę w naskórku. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego maleje.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Zobacz także