Zeitgard Nanogold 30+ ZESTAW Kosmetyków przeciwzmarszczkowych

SKU: 28188
Opakowanie: 1 x 50 ml. Zeitgard Nanogold Kremu na dzień, 1 x 50 ml. ZeitGard NanoGold Kremu na noc
Towar chwilowo niedostępny.
211,65  249,00  cena obniżona: promocja Happy Hour - Pielęgnacyjne Happy Hour -15%
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

Nanogold 30+ ZESTAW - ekskluzywna pielęgnacja złotem i jedwabiem

W skład zestawu wchodzą:

  • krem na dzień
  • krem na noc

Czyste złoto i czysty jedwab w skali nano to optymalna ochrona przed przedwczesnym starzeniem skóry spowodowanym działaniem światła, które atakuje tkankę łączną (fotostarzenie). Promienie UVA wnikają w skórę, powstają wolne rodniki, które uszkadzają włókna kolageneowe. Brak podpory dla skóry powoduje powstawanie zmarszczek. 

Kompleks substancji czynnych Nanogold & Silk może skutecznie pochłaniać promienie UVA i redukować uszkodzenia. Jedwab wspomaga syntezę endogennego kolagenu, przez co skóra pozostaje elastyczna i młoda.

Nanogold i jedwab są światową innowacją w badaniach nad produktami anti-aging.

 

Nanogold 30+ Krem na dzień zapobiega i chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem, absorbując promienie UVA. Wysoce wydajny krem na dzień z innowacyjnym i ekskluzywnym systemem substancji czynnych. Kompleks Nanogold & Silk długotrwale chroni skórę w ciągu dnia przed skutkami promieniowania UVA  zawartego w świetle dziennym, które odpowiada za fotostarzenie skóry. Funkcja ta została wzmocniona przez dodatkowe substancje czynne Uvinul A Plus i Aglycal. Uvinul A Plus działa jak zewnętrzna tarcza ochronna i pierwsza bariera dla intensywnego promieniowania UVA. Aglycal hamuje powstawanie wolnych rodników.

Sposób użycia: Nakładać codziennie rano na oczyszczoną i tonizowaną skórę. Idealna baza pod makijaż.

 

Nanogold 30+ Krem na noc to odbudowa kolagenu, ochrona i regeneracja skóry w czasie snu. Bogaty krem na noc z ekskluzywnym kompleksem substancji czynnych. Kompleks Nanogold & Silk regeneruje skórę w nocy i wspiera tworzenie endogennego kolagenu. Funkcję tę wspiera substancja czynna Syn Coll, która przywraca skórze jej pierwotną elastyczność i sprężystość.

Sposób użycia: nakładać wieczorem na oczyszczoną i tonizowaną skórę.

Substancje czynne:

Nanocząsteczki złota - absorbuje wolne rodniki i promienie UVA. Złoto stymuluje produkcję kolagenu i dodaje skórze blasku.

Proteiny jedwabiu - chroni włókna kolagenowe i odbudowuje je. Wywołany światłem słonecznym (promienie UVA) proces starzenia się skóry zostaje zatrzymany. Następuje aktywacja regeneracji komórek.

Uvinual A Plus - to filtr UVA, który po nałożeniu na skórę chroni ją przed promieniowaniem UVA i dzięki temu przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Roślinny Aglycal - jest pochłaniaczem wolnych rodników.

TIMP-Peptiden - chroni skórę przed fotostarzeniem wywołanym przez promienie UVA.

Syn Coll - wspiera naturalną syntezę kolagenu pomaga skórze odzyskać jej pierwotną elastyczność i sprężystość.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Produkty powiązane
Zobacz także