***CENY W DÓŁ***ZAKUPY Z AKTYWACJĄ KONTA W PROGRAMIE PARTNERSKIM JUŻ od 275 zł Zobacz X

Zeitgard 2 ZESTAW Nawilżający - uzupełnienie

SKU: 71008
Opakowanie:
Towar chwilowo niedostępny.
479,00 
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

Zestaw kremów do profesjonalnej pielęgnacji skóry z pierwszymi oznakami starzenia w zabiegu anti-age

 • Zeitgard Anti-age Nawilżający krem-żel
 • Zeitgard Anti-age Serum pod oczy

Dla uzyskania jeszcze lepszego i szybszego efektu zalecam oczyszczanie twarzy urządzeniem ZeitGard 1 wraz ze specjalnie do tego celu opracowanymi kremami.

 

ZeitGard Anti-age Nawilżający krem-żel – profesjonalne ujędrnianie skóry i wzmacnianie konturów twarzy

Nawilżający krem-żel anti-age jest bogaty w składniki odżywcze i został stworzony z myślą o wzmacnianiu struktury skóry już przy pierwszych oznakach jej starzenia. W wyniku zabiegu z wykorzystaniem urządzenia ZeitGard 2 twarz jest wyraźnie młodsza.

ZeitGard Anti-age Serum pod oczy – profesjonalna pielęgnacja wokół oczu

Skóra wokół oczu jest cienka i bardziej narażona na powstawanie zmarszczek. Lekka, delikatna formuła serum szybko się wchłania. Serum jest wydajne (wystarczy jedna kropla) oraz odpowiednie dla każdego typu skóry, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Specjalne połączenie substancji czynnych otula cienką skórę wokół oczu niczym siateczka. W ten sposób wrażliwa skóra wokół oczu jest nawilżona, odprężona, a drobne zmarszczki są widocznie wygładzone.

Urządzenie ZEITGARD 2 wspomaga stosowanie produktów anti-age zwłaszcza w okolicach oczu. Forma i wielkość metalowej płytki jest ergonomicznie dopasowana do wrażliwych okolic oczu, tak aby serum anti-age mogło zostać wchłonięte.

Kompozycja substancji czynnych, Patch H2O oraz Ultra Filling Spheres, dostosowana do potrzeb dojrzałej skóry, wpływa na optyczną redukcję głębokości zmarszczek, wspierając skórę od środka. Połączenie działania nawilżającego Patch H2O oraz chłonności Ultra Filling Spheres, które zwiększają objętość, widocznie przeciwdziała procesowi starzenia się skóry. Cera sprawia wrażenie świeższej, gładszej, ujędrnionej i bardziej elastycznej. 

 

Celem jest uzyskanie maksymalnego efektu pielęgnacyjnego twarzy i okolic oczu:

 • Intensywne nawilżenie i wyczuwalne wzmocnienie struktury skóry
 • Zauważalne ujędnienie skóry
 • Wzmocnienie konturów twarzy
 • Usunięcie drobnych zmarszek
 • Likwidacja cieni i worków pod oczami
 • Odprężona, gładka i wyraźnie młodsza skóra 

 

Badanie systemu ZeitGard 2 przez Instytut Dermatest:

 • 95% osób testujących zauważyło lepsze wchłanianie substancji czynnych dzięki zastosowaniu ZeitGard 2*
 • 90% wszystkich uczestników badania stwierdziło poprawę nawilżenia skóry*
 • 90% osób badanych potwierdza zmianę elastyczności skóry*
 • 80% osób potwierdza natychmiastowe, widoczne i wyczuwalne rezultaty*
 • 75% osób potwierdza, że skóra wokół oczu wygląda znacznie młodziej*

*Badanie przeprowadzone przez instytut Dermatest przy udziale 40 osób testujących produkt w lipcu i sierpniu 2015

 

Sposób zastosowania z urządzeniem ZEITGARD 2:

 • Nałóż na opuszki palców kroplę serum pod oczy ZeitGard. Przy zamkniętych powiekach, delikatnie rozprowadź serum na skórę pod oczami oraz po bocznej stronie. Pozostaw serum na skórze, aby móc łatwo prowadzić urządzenie ZeitGard 2 po skórze.
 • Uruchom ZeitGard 2, naciskając raz przycisk On/Off (przytrzymaj przycisk przez 3 sekundy). Zapali się czerwona lampka i rozpoczyna się zabieg ciepłem. Urządzenie prawie natychmiast ogrzewa się do 42 stopni. Ponowne naciśnienie przycisku On/Off włącza funkcję masażu.  
 • Ustaw ZeitGard 2 płasko po zewnętrznej stronie skóry pod okiem i lekko dociskając, prowadź urządzenie w kierunku nosa i z powrotem. Przesuwaj urządzenie powoli 5 razy w jedną i w drugą stronę przez około 15 sekund.
 • Następnie włącz funkcję zimna, ponownie naciskając krótko raz przycisk On/Off. Zapali się niebieska lampka. Poprzez kolejne krótkie wciśnięcie przycisku On/Off, do zabiegu zimnem możesz dołączyć funkcję masażu. Urządzenie prawie natychmiast schłodzi się do temperatury 5 stopni.
 • Przesuwaj urządzenie powoli 5 razy tam i z powrotem wokół oka. Powtórz kompletny zabieg ciepłem i zimnem w okolicy drugiego oka.
 • Wyczyść ZeitGard 2 ściereczką Microsilver.

Cały zabieg wraz z przygotowaniem nie zajmie dłużej niż 1 minutę.

Efektem zabiegu jest doskonale nawilżona, gładka i wyraźnie odmłodzona skóra wokół oczu.  

 • Na czoło nałóż szpatułką odrobinę nawilżającego kremu ZeitGard.
 • Uruchom urządzenie ZeitGard 2 naciskając przycisk On/Off (przytrzymaj przez 3 sekundy). I rozpocznij zabieg ciepłem. Przez kolejne krótkie wciśnięcie przycisku On/Off możesz równolegle do zabiegu ciepłem dołączyć funkcję masażu. Urządzenie prawie natychmiast ogrzeje się do temperatury 42 stopni.
 • Prowadź urządzenie po czole ruchem wykonując ruch w kształcie litery S. Zacznij na górze po lewej stronie i kieruj się w prawą stronę na dół czoła. Łącznie wykonaj 10 takich ruchów, co zajmie około 30 sekund. Jeśli masz pionową zmarszczkę na czole między brwiami, prowadź urządzenie 5 razy od nasady nosa w lewo i w prawo do góry.
 • Włącz funkcję zimna, poprzez krótkie naciśnięcie przycisku On/Off. Poprzez kolejne krótkie wciśnięcie przycisku On/Off, równolegle do zabiegu zimnem możesz uruchomić funkcję masażu. Urządzenie prawie natychmiast schłodzi się do temperatury 5 stopni.
 • Na czole zakreślaj wykonuj ruch w kształcie litery S. Rozpocznij u góry po lewej stronie i kieruj się powoli w prawą stronę na dół. Łącznie wykonaj 10 ruchów, co zajmie około 30 sekund.
 • Te same kroki wykonaj na policzkach kierując urządzenie od kości policzkowej w kierunku nosa oraz wzdłuż bruzdy nosowo-wargowej. Powtarzaj ten proces, kierując się w dół twarzy aż dotrzesz do podbródka. 
 • Wyczyść ZeitGard 2 ściereczką Microsilver.

Cały zabieg wraz z przygotowaniem nie zajmie dłużej niż 4 minuty.

Efektem zabiegu jest doskonale wyraźnie gładsza i odmłodzona skóra twarzy.

 

Substancje czynne:

Patch H2O jest kompleksem substancji czynnych zawierający kwas hialuronowy, który zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry oraz alginatu i pullulanu. Technologia zastosowana podczas zabiegu z ZeitGard 2 bazuje na biologicznych makromolekułach, które umożliwiają kontrolowane uwalnianie poszczególnych składników czynnych. Na powierzchni skóry tworzy się molekularna struktura sieciowa, która zmniejsza wyparowywanie wody przez naskórek. W rezultacie poprawia się nawilżenie dzięki silnemu wiązaniu wody oraz wyczuwalne wzmocnienie elastyczności skóry.

Ultra Filling Spheres można sobie wyobrazić jako małe kuleczki wysuszonej gąbki, które łączą się z wilgocią w skórze, zwiększają objętość i w ten sposób redukują głębokość zmarszczek. Dzięki substancji Patch H2O poziom nawilżenia skóry wzrasta kilkakrotnie. To nawilżenie wykorzystują cząsteczki Ultra Filling Spheres, które wchłaniają wilgoć i zatrzymują ją na wiele godzin. Ultra Filling Spheres wykorzystują nawilżenie z dolnych warstw skóry, wchłaniają je, powiększają się i w ten sposób mogą wygładzić skórę od wewnątrz. Cząsteczki Ultra Filling Spheres zwiększają swoją objętość, dzięki czemu skóra ma zapewnione podparcie od wewnątrz, zmarszczki są wypełnione, a kontury ujędrnione.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Zobacz także