KLIENT PREMIUM? TO SIĘ OPŁACA rabat do 28% już od pierwszego zamówienia Zobacz X

Zeitgard 2 Anti-age Krem regenerujący

SKU: 71002
Opakowanie: 50 ml
Towar chwilowo niedostępny.
249,00 
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

ZeitGard Anti-age Krem regenerujący – profesjonalne regeneracja dojrzałej skóry kobiet i mężczyzn

Wraz z wiekiem struktura skóry ulega osłabieniu, a kontury twarzy wiotczeją, tkanka łączna traci elastyczność, napięcie i gęstość. Dlatego potrzebne jest dodatkowe wsparcie dla struktury głębszych warstw skóry. Krem regenerujący ZeitGard wspiera struktury komórek dzięki głębokiemu i skutecznemu działaniu kompleksów strukturotwórczych , które są szczególnie ważne dla grubszych warstw skóry, np. na policzkach. Celem jest dotarcie substancji czynnych do głębokich warstw, dzięki czemu mogą one wypełniać skórę od wewnątrz. W wyniku zabiegu z wykorzystaniem urządzenia ZeitGard 2 twarz jest wyraźnie młodsza.

Kompozycja substancji czynnych, Patch H2O oraz Ultra Filling Spheres, dostosowana do potrzeb dojrzałej skóry, wpływa na optyczną redukcję głębokości zmarszczek, wspierając skórę od środka. Połączenie działania nawilżającego Patch H2O oraz chłonności Ultra Filling Spheres, które zwiększają objętość, widocznie przeciwdziała procesowi starzenia się skóry. Cera sprawia wrażenie świeższej, gładszej, ujędrnionej i bardziej elastycznej. 

Celem jest uzyskanie maksymalnego efektu pielęgnacyjnego twarzy:

 • Intensywne nawilżenie i wyczuwalne wzmocnienie struktury skóry
 • Zauważalne ujędnienie skóry
 • Wzmocnienie konturów twarzy
 • Spłycenie zmarszczek
 • Odprężona, gładka i wyraźnie młodsza skóra 

 

Badanie systemu ZeitGard 2 przez Instytut Dermatest:

 • 95% osób testujących zauważyło lepsze wchłanianie substancji czynnych dzięki zastosowaniu ZeitGard 2*
 • 90% wszystkich uczestników badania stwierdziło poprawę nawilżenia skóry*
 • 90% osób badanych potwierdza zmianę elastyczności skóry*
 • 80% osób potwierdza natychmiastowe, widoczne i wyczuwalne rezultaty*
 • 75% osób potwierdza, że skóra wokół oczu wygląda znacznie młodziej*

*Badanie przeprowadzone przez instytut Dermatest przy udziale 40 osób testujących produkt w lipcu i sierpniu 2015

 

Sposób zastosowania z urządzeniem ZEITGARD 2:

 • Na czoło nałóż szpatułką odrobinę kremu regeneracyjnego ZeitGard.
 • Uruchom urządzenie ZeitGard 2 naciskając przycisk On/Off (przytrzymaj przez 3 sekundy). I rozpocznij zabieg ciepłem. Przez kolejne krótkie wciśnięcie przycisku On/Off możesz równolegle do zabiegu ciepłem dołączyć funkcję masażu. Urządzenie prawie natychmiast ogrzeje się do temperatury 42 stopni.
 • Prowadź urządzenie po czole ruchem wykonując ruch w kształcie litery S. Zacznij na górze po lewej stronie i kieruj się w prawą stronę na dół czoła. Łącznie wykonaj 10 takich ruchów, co zajmie około 30 sekund. Jeśli masz pionową zmarszczkę na czole między brwiami, prowadź urządzenie 5 razy od nasady nosa w lewo i w prawo do góry.
 • Włącz funkcję zimna, poprzez krótkie naciśnięcie przycisku On/Off. Poprzez kolejne krótkie wciśnięcie przycisku On/Off, równolegle do zabiegu zimnem możesz uruchomić funkcję masażu. Urządzenie prawie natychmiast schłodzi się do temperatury 5 stopni.
 • Na czole zakreślaj wykonuj ruch w kształcie litery S. Rozpocznij u góry po lewej stronie i kieruj się powoli w prawą stronę na dół. Łącznie wykonaj 10 ruchów, co zajmie około 30 sekund.
 • Te same kroki wykonaj na policzkach kierując urządzenie od kości policzkowej w kierunku nosa oraz wzdłuż bruzdy nosowo-wargowej. Powtarzaj ten proces, kierując się w dół twarzy aż dotrzesz do podbródka. 
 • Wyczyść ZeitGard 2 ściereczką Microsilver.

Substancje czynne:

Patch H2O jest kompleksem substancji czynnych zawierający kwas hialuronowy, który zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry oraz alginatu i pullulanu. Technologia zastosowana podczas zabiegu z ZeitGard 2 bazuje na biologicznych makromolekułach, które umożliwiają kontrolowane uwalnianie poszczególnych składników czynnych. Na powierzchni skóry tworzy się molekularna struktura sieciowa, która zmniejsza wyparowywanie wody przez naskórek. W rezultacie poprawia się nawilżenie dzięki silnemu wiązaniu wody oraz wyczuwalne wzmocnienie elastyczności skóry.

Ultra Filling Spheres można sobie wyobrazić jako małe kuleczki wysuszonej gąbki, które łączą się z wilgocią w skórze, zwiększają objętość i w ten sposób redukują głębokość zmarszczek. Dzięki substancji Patch H2O poziom nawilżenia skóry wzrasta kilkakrotnie. To nawilżenie wykorzystują cząsteczki Ultra Filling Spheres, które wchłaniają wilgoć i zatrzymują ją na wiele godzin. Ultra Filling Spheres wykorzystują nawilżenie z dolnych warstw skóry, wchłaniają je, powiększają się i w ten sposób mogą wygładzić skórę od wewnątrz. Cząsteczki Ultra Filling Spheres zwiększają swoją objętość, dzięki czemu skóra ma zapewnione podparcie od wewnątrz, zmarszczki są wypełnione, a kontury ujędrnione.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Zobacz także