***CENY W DÓŁ***ZAKUPY Z AKTYWACJĄ KONTA W PROGRAMIE PARTNERSKIM JUŻ od 275 zł Zobacz X

Zeitgard 2 Anti-age Krem nawilżający

SKU: 71001
Opakowanie: 50 ml
Towar chwilowo niedostępny.
249,00 
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

ZeitGard Anti-age Nawilżający krem-żel – profesjonalne ujędrnianie skóry i wzmacnianie konturów twarzy

Nawilżający krem-żel anti-age jest bogaty w składniki odżywcze i został stworzony z myślą o wzmacnianiu struktury skóry już przy pierwszych oznakach jej starzenia. W wyniku zabiegu z wykorzystaniem urządzenia ZeitGard 2 twarz jest wyraźnie młodsza.

Celem jest uzyskanie maksymalnego efektu pielęgnacyjnego twarzy:

 • Intensywne nawilżenie i wzmocnienie skóry
 • Wzmocnienie konturów twarzy
 • Redukcja drobnych zmarszczek
 • Odprężona, gładka i wyraźnie młodsza skóra  

Skuteczność kremu-żelu nawilżającego w połączeniu z urządzeniem ZeitGard 2 jest wynikiem zastosowania innowacyjnego w branży kosmetycznej kompleksu substancji czynnych Patch H2O oraz Ultra Filling Spheres. Dzięki termicznej metodzie ciepła i zimna w urządzeniu ZeitGard 2, substancje czynne anti-age są skutecznie transportowane do poszczególnych warstw skóry i optymalnie wchłaniane. W rezultacie mogą one działać od wewnątrz w sposób ukierunkowany i maksymalnie skuteczny. To działanie potwierdzają badania przeprowadzone przez instytut Dermatest.

 

Badanie systemu ZeitGard 2 przez Instytut Dermatest:

 • 95% osób testujących zauważyło lepsze wchłanianie substancji czynnych dzięki zastosowaniu ZeitGard 2*
 • 90% wszystkich uczestników badania stwierdziło poprawę nawilżenia skóry*
 • 90% osób badanych potwierdza zmianę elastyczności skóry*
 • 80% osób potwierdza natychmiastowe, widoczne i wyczuwalne rezultaty*
 • 75% osób potwierdza, że skóra wokół oczu wygląda znacznie młodziej*

*Badanie przeprowadzone przez instytut Dermatest przy udziale 40 osób testujących produkt w lipcu i sierpniu 2015

 

Sposób zastosowania z urządzeniem ZeitGard 2:

 • Na czoło nałóż szpatułką odrobinę nawilżającego kremu-żelu ZeitGard.
 • Uruchom urządzenie ZeitGard 2 naciskając przycisk On/Off (przytrzymaj przez 3 sekundy). I rozpocznij zabieg ciepłem. Przez kolejne krótkie wciśnięcie przycisku On/Off możesz równolegle do zabiegu ciepłem dołączyć funkcję masażu. Urządzenie prawie natychmiast ogrzeje się do temperatury 42 stopni.
 • Prowadź urządzenie po czole ruchem wykonując ruch w kształcie litery S. Zacznij na górze po lewej stronie i kieruj się w prawą stronę na dół czoła. Łącznie wykonaj 10 takich ruchów, co zajmie około 30 sekund. Jeśli masz pionową zmarszczkę na czole między brwiami, prowadź urządzenie 5 razy od nasady nosa w lewo i w prawo do góry.
 • Włącz funkcję zimna, poprzez krótkie naciśnięcie przycisku On/Off. Poprzez kolejne krótkie wciśnięcie przycisku On/Off, równolegle do zabiegu zimnem możesz uruchomić funkcję masażu. Urządzenie prawie natychmiast schłodzi się do temperatury 5 stopni.
 • Na czole zakreślaj wykonuj ruch w kształcie litery S. Rozpocznij u góry po lewej stronie i kieruj się powoli w prawą stronę na dół. Łącznie wykonaj 10 ruchów, co zajmie około 30 sekund.
 • Te same kroki wykonaj na policzkach kierując urządzenie od kości policzkowej w kierunku nosa oraz wzdłuż bruzdy nosowo-wargowej. Powtarzaj ten proces, kierując się w dół twarzy aż dotrzesz do podbródka. 
 • Wyczyść ZeitGard 2 ściereczką Microsilver.

Substancje czynne:

Patch H2O jest kompleksem substancji czynnych zawierający kwas hialuronowy, który zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry oraz alginatu i pullulanu. Technologia zastosowana podczas zabiegu z ZeitGard 2 bazuje na biologicznych makromolekułach, które umożliwiają kontrolowane uwalnianie poszczególnych składników czynnych. Na powierzchni skóry tworzy się molekularna struktura sieciowa, która zmniejsza wyparowywanie wody przez naskórek. W rezultacie poprawia się nawilżenie dzięki silnemu wiązaniu wody oraz wyczuwalne wzmocnienie elastyczności skóry.

Ultra Filling Spheres można sobie wyobrazić jako małe kuleczki wysuszonej gąbki, które łączą się z wilgocią w skórze, zwiększają objętość i w ten sposób redukują głębokość zmarszczek. Dzięki substancji Patch H2O poziom nawilżenia skóry wzrasta kilkakrotnie. To nawilżenie wykorzystują cząsteczki Ultra Filling Spheres, które wchłaniają wilgoć i zatrzymują ją na wiele godzin. Ultra Filling Spheres wykorzystują nawilżenie z dolnych warstw skóry, wchłaniają je, powiększają się i w ten sposób mogą wygładzić skórę od wewnątrz. Cząsteczki Ultra Filling Spheres zwiększają swoją objętość, dzięki czemu skóra ma zapewnione podparcie od wewnątrz, zmarszczki są wypełnione, a kontury ujędrnione.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Zobacz także