Współpraca marketingowa

KLIENT PREMIUM 

Planując zakupy w naszym sklepie za minimum 350 zł, wybrane przez Ciebie produkty możesz nabyć w niższej cenie i zostać Klientem Premium. By skorzystać z rabatu już teraz i przy każdym kolejnym zamówieniu wystarczy prosta rejestracja. Jej koszt to jedynie 19 zł. W ramach tej opłaty otrzymasz Katalog Collection Health oraz Katalog Collection Beauty wraz z cennikami. Kupując produkty jako Klient Premium otrzymywać będziesz równocześnie punkty, które będziesz mógł wykorzystać na kolejne zakupy. Możliwość ta dotyczy wyłącznie Klientów zarejestrowanych.

Stałe rabaty (plus rabaty i promocje, które są dostępne w sklepie) przysługują osobom, które przystąpiły do naszego Programu Premium, zawarły umowę klubową lub podjęły z nami szerszą współpracę. Umowa klubowa lub umowa o współpracę zawierana jest na czas nieokreślony i nie tworzy dodatkowych zobowiązań w przyszłości np. w formie konieczności dokonywania comiesięcznych zakupów. Może być rozwiązana w każdej chwili. 
Więcej informacji uzyskasz drogą e-mail (sklep@vivro.pl) lub pod numerami telefonu 795 536 998.

Korzyści wynikające z Programu Premium:

 •        Wysokie rabaty
 •        Punkty premiowe za aktywność zakupową
 •        Możliwość dokonywania zakupów za zgromadzone punkty
 •        Uczestnictwo w seminariach i wykładach, m.in. Akademii Zdrowia
 •        Możliwość uczestniczenia w imprezach organizowanych przez LR
 •        Udział w konkursach

 

Zarejestruj się i korzystaj z wysokich rabatów. Wypełniony formularz (interaktywny w każdej przeglądarce poza Internet Explorerem)

prześlij w PDF na adres: sklep@vivro.pl
Partner LR współpraca

 

Zostań PARTNEREM - WSPÓŁPRACUJ Z NAMI 

Suplementy znajdujące się w naszej ofercie to najwyższej jakości produkty certyfikowane przez niezależne instytucje badawcze: Instytut Fresienius (jedynie suplementy firmy LR Health&Beauty posiadają w Polsce ten najważniejszy w Europie certyfikat jakości, wydawany i odnawiany corocznie, o ile producent spełnia standardy jakości) oraz IASC (International Aloe Science Council).

Kosmetyki z serii Aloe Vera Via to najwyższa półka dermokosmetyków, opartych o żel, a nie proszek,  aloe vera Barbadensis Miller (na pierwszym miejscu w składzie), bez parabenów i olejów mineralnych, z bioekstaktami i olejkami roślinnymi. Prawie wszystkie kosmetyki z tej serii posiadają certyfikaty instytutu badawczego Dermatest i IASC, a większość już została opatentowana albo czeka na rozpatrzenie wniosków patentowych. Seria Microsilver to dermokosmetyki wykorzystujące nanoporowate srebro z gąbczastą strukturą do rozwiązywania problemów ze skórą o podłożu bakteryjnym, wirusowym, grzybicznym.

Seria Zeitgard anti age wykorzystuje innowacyjną technologię poprzez zastosowanie jej w zaawansowanych urządzeniach kosmetycznych z najwyższej jakości kosmetykami. Seria dedykowana jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, dostosowana do potrzeb skóry w różnym wieku. Absolutnym hitem jest maseczka odmładzająca Serox Instant Result, której działanie jest natychmiastowe.

Wysokiej jakości kosmetyki do makijażu produkowane na najlepszych włoskich komponentach to seria Deluxe, z której korzysta wielu wizażystów w Polsce i Europie. Seria Colours wykorzystująca naturalne minerały, mimo znacząco niższej ceny, cechuje się również bardzo wysoką jakością. Kosmetyki do makijażu z obu serii są trwałe i cieszą się bardzo dobrą opinią klientek.

W ofercie perfum znajdują się m.in. zapachowe kompozycje gwiazd światowego formatu jak Bruce Willis czy Karolina Kurkova. Perfumy nagradzane były wielokrotnie na międzynarodowych targach konkurując z największymi markami w tej branży. Perfumy charakteryzują się wyższym niż standardowo zaperfumowaniem, co sprawia, że zapach jest trwały i długo wyczuwalny.

Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych i zainteresowanych, a w szczególności:

 • Apteki
 • Naturoterapeutów
 • Sklepy ze zdrową żywnością
 • Rehabilitantów, masażystów
 • Dietetyków
 • Gabinety odnowy biologicznej
 • Salony kosmetyczne i  fryzjerskie
 • Wizażystki
 • Przedstawicieli branży SPA & Wellness
 • Sklepy online
 • Handlowców
 • Osoby przedsiębiorcze

Regularnie organizujemy szkolenia informacyjne dla osób zainteresowanych współpracą w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Bielsku-Białej. Dzięki uczestnictwu w takim szkoleniu możesz szybko się przekonać, czy profil naszej działalności jest dla Ciebie odpowiedni i czy jesteśmy partnerem godnym zaufania.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami >>> zadzwoń: 795 536 998

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami >>>