KLIENT PREMIUM? TO SIĘ OPŁACA rabat do 28% już od pierwszego zamówienia Zobacz X

Woman Phyto Activ

SKU: 80332
Opakowanie: 90 kapsułek / 46,8 g
Wysyłka do 24 godzin
105,00  130,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Ocena: 5 na 5 (opinii: 1) Dodaj opinię

Woman Phyto Activ naturalne wsparcie dla dojrzałej kobiety

W okresie menopauzy organizm kobiety ma zwiększone zapotrzebowanie na izoflawony, wapń i witaminę D. Woman Phyto Activ zawiera dokładnie przemyślane i zbilansowane połączenie wyciągu z czerwonej koniczyny, witaminy D i wapnia, co czyni go bardzo wyjątkowym. Okres przekwitania zmienia bowiem gospodarkę hormonalną kobiety, wpływając na zmianę samopoczucia i stan kości.

Czerwona koniczyna: zawiera cztery fitoestrogeny, które mają bardzo podobną strukturę do żeńskich hormonów i dzięki temu działają podobnie jak one. Estrogeniczne działanie koniczyny ma zastosowanie w łagodzeniu objawów menopauzy: uderzenia gorąca, bolesnego miesiączkowania, rozdrażnienia, przybrania na wadze, zawrotów głowy.

Wapń: wzmacnia układ kostny (z wiekiem jest coraz mniej wapnia w organizmie), reguluje pracę układu nerwowego, serca i ciśnienie tętnicze. Pomocny przy osteoporozie. Wspomaga leczenie alergii, a także krzepliwość krwi.

Witamina D: Pełni funkcję regulowania przemiany wapnia, a także fosforu a dodatkowo wzmacnia ich wchłanianie z jelit. Witamina D hamuje ilość wydalanego wapnia, jest idealna przy formowaniu układu szkieletowego, wpływa bardzo korzystnie na pracę serca. Korzystnie wpływa na układ nerwowy i mięśniowy dodatkowo zwiększa odporność, a także wspomaga komórki szpiku kostnego.

W trakcie suplementacji Woman Phyto Activ objawy typowe dla okresu przekwitania stopniowo ustępuję. Należy pamiętać, że jest to proces i każda kobieta reaguje inaczej, jedna szybciej, druga wolniej. Nie bez znaczenia jest też wiek, im poźniej zaczniemy suplementację, tym dłużej musimy poczekać na efekty. Po trzymiesięcznej suplementacji w większości przypadków objawy menopauzy ustępuję na wiele miesięcy, a dobre samopoczucie utrzymuje się nawet do dwóch lat.

Więcej informacji na temat Woman Phyto Activ - Czy koniczyna czerwona jest alternatywą dla hormonalnej terapii zastępczej

Wyprodukowano w Niemczech.

Zalecane dawkowanie

3 x 1 kapsułka dziennie

  • Wyciąg z czerwonej koniczyny,
  • Wapń - 50% zalecanego dziennego spożycia (RDA),
  • Witamina D3 - 100% zalecanego dziennego spożycia (RDA),
  • Wyłącznie z substancji roślinnych,
  • Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie,
  • Nie zawiera laktozy ani glutenu.

Skład: patrz etykieta produktu

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Koleżanka poleciła mi ten produkt i reishi. Uderzenia gorąca ustały, nadmierne pocenie się też. Nareszcie dobrze śpię!

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 1
Uwaga!
* pola wymagane
Produkty powiązane
Zobacz także