KLIENT PREMIUM? TO SIĘ OPŁACA rabat do 28% już od pierwszego zamówienia Zobacz X

Na stres ZESTAW Mind Master Formula Green + Probalance

SKU: 101
Opakowanie: 5 x 500 ml Mind Master, 360 tabletek Probalance
Towar chwilowo niedostępny.
345,00  373,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

Mind Master specjalista od stresu

Pierwszy, kompleksowy środek do walki ze stresem oksydacyjnym. Neutralizuje stres przy jednoczesnym stymulowaniu produkcji energii.

Stres zwiększa ilość wolnych rodników w naszym organizmie, które atakują i niszczą struktury komórek. Ten stan nazywamy „stresem oksydacyjnym“. Rezultatem jest spadek wydajności. Szybciej się męczymy i mamy kłopoty z koncentracją. Długotrwały stres wpływa na płaszczyznę fizyczną (ciała - problemy żołądkowo-jelitowe, choroby serca i układu krążenia, choroby ortopedyczne, zakażenia, choroby zapalne, nowotwory, spadek energii i wydajności) i psychiczną (mózg - drażliwość, zakłócenia układu wegetatywnego, stany lękowe, bezsenność, depresje, problemy z nauką, koncentracją, libido).

Przeciwutleniacze takie jak resweratrol, chlorofil, zielona herbata, witamina E i selen wyłapują wolne rodniki i unieszkodliwiają je.

Mikroskładniki odżywcze odpowiednio połączone, wspierają produkcję i dostarczanie energii organizmowi. Sprawność umysłowa jest wspierana przez witaminy z grupy B i cholinę. Sprawność fizyczna jest wspierana przez koenzym Q10, żelazo i L-karnitynę.

Skuteczność Mind Master została potwierdzona w badaniach prof. Karla-Christiana Bergmanna w Klinice Uniwersyteckiej Charite w Berlinie.

Mind Master posiada certyfikat INSTYTUT FRESENIUS, najważniejszy w Europie certyfikat jakości.  

Produkt opatentowany przez LR Health & Beauty.

ZŁOTY OTIS 2019 dla MIND MASTER I MIND MASTER EXTREM!

Złoty Otis to najważniejsza w Polsce nagroda konsumentów na rynku farmaceutycznym, przyznawana od 2004 roku. Kapitułę nagrody tworzą wybitni lekarze różnych specjalizacji. Nagroda stała się dla pacjentów, środowisk farmaceutycznych, diagnostów laboratoryjnych i lekarzy oraz firm farmaceutycznych i profesjonalnych mediów wiarygodną inicjatywą społeczną.

Składniki Mind Master przyczyniają się między innymi do:

Sprawdzono naukowo i potwierdzone przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) 

  • prawidłowego metabolizmu energetycznego (witaminy B1 i B12)
  • prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego (witamina B12)
  • prawidłowego przebiegu funkcji psychicznych (witamina B12)
  • zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia (witamina B12 i żelazo)
  • prawidłowych funkcji poznawczych (żelazo)
  • ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym (witamina E)

Mind Master zalecany jest osobom żyjącym w stresie i pod presją: aktywnym zawodowo, uczącym się, sportowcom.

Wybrane składniki: żel Aloe Vera, wyciąg z zielonej herbaty, zawierający resweratrol wyciąg z rdestu, L-karnityna, tiamina, kwas foliowy, witamina B12, żelazo, koenzym Q10, cholina, selen,

Smak Mind Master jest szczególnie naturalny i wynika z wyjątkowo wysokiej koncentracji przeciwutleniaczy z ekstraktów roślinnych i z tego powodu ma lekko wyczuwalną gorzką nutę. Smak jest dopełniony innowacyjną stewią, czystą naturalną substancją o wysokiej sile słodzenia.

Wyprodukowano w Niemczech.

Dawkowanie: 80 ml raz dziennie, najlepiej przed posiłkiem (w razie potrzeby można rozcieńczyć wodą lub sokiem owocowym). Przed użyciem wstrząsnąć. Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu tygodnia.

Uwaga: nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut urozmaiconej i zbilansowanej diety, która wraz ze zdrowym trybem życia ma duże znaczenie. Należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wyprodukowany w Niemczech.

Probalance dla równowagi kwasów i zasad

Równowaga kwasowo-zasadowo to podstawia naszego zdrowia. Zakwaszony organizm radzi sobie do pewnego czasu z nadmiarem kwasów poprzez ich neutralizowanie, czerpiąc z zapasów minerałów zgromadzonych w organizmie, lub poprzez ich rozwadnianie. Długotrwałe zakwaszenie wyczerpuje te zapasy i staje się przyczyną wielu dolegliwości i chorób (więcej przeczytasz tutaj)

Minerały nigdy nie występują w formie czystej, lecz zawsze w solach. Niektóre pasują do siebie, inne mogą nawet utrudniać wchłanianie pozostałych. Szczególnie ważne dla bioprzyswajalności jest ich odpowiednie połączenie.

PROBALANCE

  • Dopasowane minerały i mikroelementy
  • Wartościowe połączenie cytrianów, węglanów i glukonianu
  • Bez laktozy

PROBALANCE zawiera:

Potas - bierze czynny udział w przewodzeniu impulsów elektrycznych między komórkami nerwowymi. kontroluje prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu nerwowego oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.

Magnez – odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Brak magnezu może wywołać u człowieka niepokój, nerwowość, rozdrażnienie, ból głowy, brak koncentracji, zmęczenie, ogólne uczucie osłabienia, zaburzenia rytmu serca i skurcze mięśni.

Wapń - wzmacnia strukturę kości oraz bierze udział wewnątrz komórek w pobudzaniu mięśni i nerwów, przemianie glikogenu, podziale komórkowym oraz w aktywizacji niektórych enzymów i hormonów. Przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Potrzebny jest do utrzymania zdrowych kości i zębów.

Miedź - uczestniczy w produkcji czerwonych krwinek. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Molibden - przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu aminokwasów siarkowych. Pobudza m.in. metabolizm tłuszczu w komórkach.

Chrom - bierze udział w metabolizmie glukozy. Pełni też ważną rolę w syntezie cholesterolu, tłuszczów i białek.

Zalecane dawkowanie: 3 x 4 tabletki dziennie

Wyprodukowany w Niemczech.

Wartość odżywcza  w dziennej porcji  80 ml (% RDA*)

Wart. Energ. (kJ/kcal) - 180,8/42,4                           

Białko:  <0,1g                            

Węglowodany:  10,48g   

Tłuszcz: <0,1g

Kwas foliowy:  200µg  (100%)

Witamina E (alfa-TE): 12mg (100%)

Witamina B1: 1,1mg (100%)

Witamina B12: 2,5µg (100%)

Żelazo: 4,2mg (30%)

Selen: 27,5µg (50%)

* %RDA - procent realizacji zalecanego dziennego spożycia.

Skład: patrz etykiety produktów Mind Master, Probalance

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Zobacz także