***CENY W DÓŁ***ZAKUPY Z AKTYWACJĄ KONTA W PROGRAMIE PARTNERSKIM JUŻ od 275 zł Zobacz X

MicroSilver Plus Pasta do zębów Dwupak

SKU: 25092
Opakowanie:
Towar chwilowo niedostępny.
73,90 
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

LR MicroSilver BG™ Plus Pasta do zębów to skuteczna profilaktyka dla zdrowszych zębów i dziąseł

MicroSilver Plus Pasta do zębów to idealne rozwiązanie dla higieny, profilaktyki i pielęgnacji jamy ustnej. Resztki jedzenia przekształcane są przez obecne w jamie ustnej bakterie w kwas atakujący szkliwo zębów. Przy regularnym stosowaniu pasta zapobiega powstawaniu tych kwasów. Dzięki obecności hydroksyapatytu, który jest bogatym w fosfat minerałem wapnia, stanowiącym jeden z najważniejszych składników szkliwa, pasta wyrównuje niewielkie jego ubytki. Minerał ten likwiduje krawienie dziąseł zaś laktoferyna chroni tkankę kostną dziąseł. Zawarte w paście Micro srebro działa antybakteryjnie.

Właściwości produktu

 • Higiena i pielęgnacja wrażliwych zębów i dziąseł
 • Zapobiega próchnicy i płytce nazębnej
 • Profilaktyka paradontozy
 • Neutralizuje nieświeży oddech
 • Likwiduje krwawienie dziąseł

Czyste srebro w walce z bakteriami i wirusami

 1. Podrażniona skóra może gorzej radzić sobie z obroną przed bakteriami i wirusami. Na bardzo obciążonej skórze bakterie mogą się łatwiej rozprzestrzeniać. Równowaga mikrobiomu ulega zachwianiu.
 2. Cząsteczki srebra z MicroSilver BG™ z gąbczastą strukturą układają się na powierzchni w sposób przypominający sieć. Zarazki, takie jak bakterie i wirusy, nie mają szans. Są one wyłapywane w ochronną sieć ze srebra.
 3. Antywirusowy, antybakteryjny efekt jonów srebra z MicroSilver BG™ likwiduje bakterie i zapobiega ich dalszemu rozwojowi.
 4. Cząsteczki MicroSilver BG™ utrzymują się długotrwale na powierzchni skóry i mogą chronić aż do 12 godzin przed nowymi bakteriami i wirusami. Mikrobiom może się zregenerować i znowu spełniać funkcję ochronną.

Micro Silver BG™ to nanoporowate srebro z gąbczastą strukturą powierzchni, które posiada dużą, aktywną antymikrobiologicznie powierzchnię. Micro Silver ma za zadanie likwidować znajdujące się na skórze szkodliwe mikroorganizmy (np. bakterie, wirusy, grzyby, drożdżaki), które znajdują najlepsze warunki do namnażania się zwłaszcza w przypadku uszkodzeń oraz podrażnień skóry. Aktywne cząsteczki srebra atakują bezpośrednio ścianę komórkową mikroorganizmów, wstrzymują ich podział komórkowy i hamują tym samym ich dalsze rozmnażanie. Skóra oczyszczona z obecności mikroorganizmów odpoczywa – wygląd skóry normalizuje się: skóra wygląda lepiej, równomiernie i odzyskuje gładkość. Połączenie tlenku cynku i dekspantenolu wspiera występujące naturalnie w organizmie procesy gojenia się skóry.

Składniki czynne:

 • Microsilver BG™ likwiduje bakterie w jamie ustnej
 • Dekspantenol koi wrażliwe zęby i dziąsła
 • Cynk wzmacnia i chroni dziąsła
 • Minerał hydroksyapatyt odbudowuje naturalne szkliwo zębów, „naprawia” szorstką powierzchnię zębów oraz dba o mocne, zdrowe zęby
 • Laktoferyna hamuje działanie komórek odpowiedzialnych za rozpuszczanie i resorpcję tkanki kostnej
   

Skład:
czyste srebro, związki cynku, dexpantenol, hydroksyapatyt, laktoferyna.  Bez parabenów, bez barwników, bez syntetycznych środków zapachowych.

Stosowanie: 
dokładnie szczotkuj zęby dwa razy dziennie rano i wieczorem oraz według potrzeb przez co najmniej 2 minuty.

Z pastą do zębów, Płynem do płukania jamy ustnej Microsilver LR,  Sprayem do higienicznej pielęgnacji ust Microsilver LR oraz gumą do żucia MicroSilver Plus oferujemy kompletny program ochrony dla zdrowych zębów i dziąseł. Zawarty w produktach składnik czynny MicroSilver skutecznie redukuje bakterie, które są odpowiedzialne za problemy dentystyczne.

Składniki czynne:

 • Microsilver likwiduje bakterie w jamie ustnej
 • Dekspantenol koi wrażliwe zęby i dziąsła
 • Cynk wzmacnia i chroni dziąsła
 • Minerał hydroksyapatyt odbudowuje naturalne szkliwo zębów, „naprawia” szorstką powierzchnię zębów oraz dba o mocne, zdrowe zęby
 • Laktoferyna hamuje działanie komórek odpowiedzialnych za rozpuszczanie i resorpcję tkanki kostnej
   

Skład:
czyste srebro, związki cynku, dexpantenol, hydroksyapatyt, laktoferyna.  Bez parabenów, bez barwników, bez syntetycznych środków zapachowych.

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Zobacz także