KLIENT PREMIUM? TO SIĘ OPŁACA rabat do 28% już od pierwszego zamówienia Zobacz X

MicroSilver Plus Dezodorant roll-on (w kulce)

SKU: 25022
Opakowanie: 50 ml
Wysyłka do 48 godzin
58,90 
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

LR MicroSilver Plus BG™ Dezodorant w kulce specjalista od przykrego zapachu potu


MicroSilver Plus Dezodorant w kulce zapobiega powstawaniu przykrego zapachu przez cały dzień. Działa antybakteryjnie, regulująco, stabilizująco. Zawarty w dezodorancie talk pomaga uniknąć nieprzyjemnych plam potu. Jest bezzapachowy, więc nie zakłóci harmonii zapachów wody toaletowej czy perfum. Nie zawiera aluminium, więc nie zatyka porów. Nie podrażnia skóry, bo jest bez alkoholu.

  • Microsilver niezawodnie przeciwdziała bakteriom, będącym przyczyną powstania niemilego zapachu
  • talk wiąże wilgoć
  • dekspantenol pielęgnuje i koi skorę pod pachami
  • sól cynku absorbuje zapachy

Czyste srebro w walce z bakteriami i wirusami

  1. Podrażniona skóra może gorzej radzić sobie z obroną przed bakteriami i wirusami. Na bardzo obciążonej skórze bakterie mogą się łatwiej rozprzestrzeniać. Równowaga mikrobiomu ulega zachwianiu.
  2. Cząsteczki srebra z MicroSilver BG™ z gąbczastą strukturą układają się na powierzchni w sposób przypominający sieć. Zarazki, takie jak bakterie i wirusy, nie mają szans. Są one wyłapywane w ochronną sieć ze srebra.
  3. Antywirusowy, antybakteryjny efekt jonów srebra z MicroSilver BG™ likwiduje bakterie i zapobiega ich dalszemu rozwojowi.
  4. Cząsteczki MicroSilver BG™ utrzymują się długotrwale na powierzchni skóry i mogą chronić aż do 12 godzin przed nowymi bakteriami i wirusami. Mikrobiom może się zregenerować i znowu spełniać funkcję ochronną.

Micro Silver BG™ to nanoporowate srebro z gąbczastą strukturą powierzchni, które posiada dużą, aktywną antymikrobiologicznie powierzchnię. Micro Silver ma za zadanie likwidować znajdujące się na skórze szkodliwe mikroorganizmy (np. bakterie, wirusy, grzyby, drożdżaki), które znajdują najlepsze warunki do namnażania się zwłaszcza w przypadku uszkodzeń oraz podrażnień skóry. Aktywne cząsteczki srebra atakują bezpośrednio ścianę komórkową mikroorganizmów, wstrzymują ich podział komórkowy i hamują tym samym ich dalsze rozmnażanie. Skóra oczyszczona z obecności mikroorganizmów odpoczywa – wygląd skóry normalizuje się: skóra wygląda lepiej, równomiernie i odzyskuje gładkość. Połączenie tlenku cynku i dekspantenolu wspiera występujące naturalnie w organizmie procesy gojenia się skóry.

Stosowanie: rano na oczyszczoną skórę pod pachami, aby zapobiec powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Można używać bezpośrednio po depilacji.

Wyprodukowano w Niemczech.Produkt certyfikowany przez Instytut Deramtest

 

Skład: 
czyste srebro, związki cynku, Dexpantenol, talk, bez aluminium, bez alkoholu, bez parabenów, bez barwników, bez syntetycznych środków zapachowych.


 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Produkty powiązane
Zobacz także