KLIENT PREMIUM? TO SIĘ OPŁACA rabat do 28% już od pierwszego zamówienia Zobacz X

Microsilver Odświeżający Spray do ust

SKU: 25140
Opakowanie: 1 x 15 ml
Wysyłka do 24 godzin
42,80 
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

LR Microsilver BG™ Odświeżający Spray do ust do higienicznej pielęgnacji

Microsilver może być stosowany również w podróży. W sposób niezawodny uwalnia jamę ustną od 99 % wszystkich zarazków – dzięki antybakteryjnemu, antywirusowemu MicroSilver BGTM. W ten sposób spray zapobiega płytce nazębnej, próchnicy i paradontozie, wspiera mikrobiom w jamie ustnej i szybko odświeża oddech. Lekka tekstura dociera do zębów, przestrzeni międzyzębowych, dziąseł, języka i gardła.

Aloes stabilizuje dziąsła.

Szałwia i jeżówka regulują błonę śluzową jamy ustnej, a mięta pozostawia uczucie świeżości.

Właściwości produktu

  • Działa antybakteryjnie i antywirusowo dzięki Microsilver BG™ 
  • Higiena i pielęgnacja jamy ustnej, zębów i dziąseł
  • Zapobiega próchnicy i płytce nazębnej
  • Profilaktyka paradontozy
  • Neutralizuje nieświeży oddech
  • Wspiera mikrobiom jamy ustnej

Czyste srebro w walce z bakteriami i wirusami

  1. Podrażniona skóra może gorzej radzić sobie z obroną przed bakteriami i wirusami. Na bardzo obciążonej skórze bakterie mogą się łatwiej rozprzestrzeniać. Równowaga mikrobiomu ulega zachwianiu.
  2. Cząsteczki srebra z MicroSilver BG™ z gąbczastą strukturą układają się na powierzchni w sposób przypominający sieć. Zarazki, takie jak bakterie i wirusy, nie mają szans. Są one wyłapywane w ochronną sieć ze srebra.
  3. Antywirusowy, antybakteryjny efekt jonów srebra z MicroSilver BG™ likwiduje bakterie i zapobiega ich dalszemu rozwojowi.
  4. Cząsteczki MicroSilver BG™ utrzymują się długotrwale na powierzchni skóry i mogą chronić aż do 12 godzin przed nowymi bakteriami i wirusami. Mikrobiom może się zregenerować i znowu spełniać funkcję ochronną.

Micro Silver BG™ to nanoporowate srebro z gąbczastą strukturą powierzchni, które posiada dużą, aktywną antymikrobiologicznie powierzchnię. Micro Silver ma za zadanie likwidować znajdujące się na skórze szkodliwe mikroorganizmy (np. bakterie, wirusy, grzyby, drożdżaki), które znajdują najlepsze warunki do namnażania się zwłaszcza w przypadku uszkodzeń oraz podrażnień skóry. Aktywne cząsteczki srebra atakują bezpośrednio ścianę komórkową mikroorganizmów, wstrzymują ich podział komórkowy i hamują tym samym ich dalsze rozmnażanie. Skóra oczyszczona z obecności mikroorganizmów odpoczywa – wygląd skóry normalizuje się: skóra wygląda lepiej, równomiernie i odzyskuje gładkość. Połączenie tlenku cynku i dekspantenolu wspiera występujące naturalnie w organizmie procesy gojenia się skóry.

Skład:
czyste srebro, aloe vera, szałwia, jeżówka.  Bez parabenów, bez barwników, bez syntetycznych środków zapachowych.

Stosowanie:
w razie potrzeby psiknij 1-2 razy do ust.

Produkt rekomendowany przez dentystów.

Wyprodukowano w Niemczech.

Z pastą do zębów, Płynem do płukania jamy ustnej Microsilver LR oraz  Sprayem do higienicznej pielęgnacji ust Microsilver LR oferujemy kompletny program ochrony dla zdrowych zębów i dziąseł. Zawarty w produktach składnik czynny MicroSilver skutecznie redukuje bakterie, które są odpowiedzialne za problemy dentystyczne.

Ingredients: Aqua (Water), Xylitol, Alcohol, Glycerin, Propylene Glycol, Aroma, Menthol, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Echinacea Purpurea Extract, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Ceratonia Siliqua Gum, Silver, Limonene, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Zobacz także