KLIENT PREMIUM? TO SIĘ OPŁACA rabat do 28% już od pierwszego zamówienia Zobacz X

LR Soul of Nature Relaxed Soul Mieszanka Olejków eterycznych

SKU: 26100-1
Opakowanie: 1 x 10 ml
Wysyłka do 24 godzin
83,20  104,00  cena obniżona: promocja Happy Hour - Aromaterapia -20%
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

LR Soul of Nature Relaxed Soul Mieszanka Olejków Eterycznych o kojącym i uspokajającym działaniu

Odetchnij głęboko, zamknij oczy i odpręż się. Przyjemny zapach tworzy kojącą, uspokajającą atmosferę i został stworzony dla LR przez francuską perfuminiarkę. Dzięki odpowiedniej kombinacji różnych olejków eterycznych mieszanka rozwija zapach, który działa wyciszająco i odprężająco zwłaszcza wieczorem przed snem.

  • Mieszanka olejków zapachowych z bergamotki, lawendy, neroli i drzewa sandałowego
  • Kojąca atmosfera relaksu w Twoim mieszkaniu
  • Można rozpylać w powietrzu np. przy użyciu dyfuzora
  • 100% naturalnych olejków eterycznych
  • Proszę zwrócić uwagę na sposób stosowania

Idealna mieszanka olejków zapachowych dla błogiej atmosfery relaksu

Chcesz zostawić za sobą stresujące sprawy dnia codziennego i cieszyć się chwilą relaksu w domu? Wypełnij swoje mieszkanie zapachem LR Relaxed Soul np. przy użyciu dyfuzora lub kominka. Usiądź wygodnie i zanurz się w atmosferze spokoju.

Wycisz się przed snem!

Kompozycja olejków z bergamotki, lawendy, neroli i drzewa sandałowego tworzą perfekcyjną symbiozę aromatów, które wieczorem ułatwiają Ci wyciszenie, odprężenie i spokojny sen oraz mogą wpływać na Twoje samopoczucie.

  • Bergamotka (nuta głowy) owocowo-cierpki lekki zapach działa uspokajająco, odprężająco i odświeżająco w przeciwieństwie do innych olejków cytrusowych
  • Laweda i neroli (nuta serca) olejek lawendowy ma ziołowo-kwiatowy zapach, odprężą i wspomaga dobry sen. Neroli pachnie kwiatowo i pudrowo, działa uspokajająco, wzmacniająco i poprawia nastrój.
  • Drzewo sandałowe (nuta głębi) balsamiczny, ciepły i słodki zapach, działa stabilizująco, uspokajająco i równoważąco. Przypisuje się mu właściwości wspomagające sen.

Sposób użycia:

Mieszanka olejków zapachowych do aromatyzowania pomieszczeń przy pomocy nośnika zapachu:

Mieszanka zapachowa do pomieszczeń może być stosowana wraz z nośnikiem zapachu, takim jak kominek, kamień zapachowy lub dyfuzor. W tym celu należy dodać np. 3-4 krople olejku do dyfuzora i pozwolić zapachowi parować maksymalnie 3x dziennie przez 1 godzinę. Zapach rozwija się po kilku minutach. Uzupełnij po pewnym czasie, w przeciwnym razie istnieje ryzyko pryskania. Zawsze używaj pod nadzorem. Po użyciu dokładnie umyj miseczkę. Osady można usunąć za pomocą środka do czyszczenia lamp zapachowych. Nie stosuj na powierzchniach z tworzyw sztucznych.

Wyprodukowane w Niemczech

Skład

Zawiera: Octan linalilu; (R)-p-menta-1,8-dien; Bornan-2-onu; pin-2(3)-en; Geraniol; 3,7,7-trimetylobicyklo[4.1.0]hept-3-en (izodipren); Octan geranylu -

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Zobacz także