KLIENT PREMIUM? TO SIĘ OPŁACA rabat do 28% już od pierwszego zamówienia Zobacz X

LR Soul of Nature Hopeful Soul Mieszanka Olejków eterycznych

SKU: 26110-1
Opakowanie: 1 x 10 ml
Wysyłka do 24 godzin
83,20  104,00  cena obniżona: promocja Happy Hour - Aromaterapia -20%
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

LR Soul of Nature Hopeful Soul Mieszanka Olejków Eterycznych tworząca harmonijną i relaksującą atmoferę

Przyjemny zapach tworzy harmonijną i kojącą atmosferę i został stworzony dla LR przez francuską perfuminiarkę. Dzięki odpowiedniej kombinacji różnych olejków eterycznych mieszanka rozwija zapach, który wspiera pozytywnie dobre samopoczucie.

  • Mieszanka olejków zapachowych z bergamotki, róży, rumianku rzymskiego i drzewa sandałowego
  • Harmonia w Twoim mieszkaniu
  • Można rozpylać w powietrzu np. przy użyciu dyfuzora
  • 100% naturalnych olejków eterycznych
  • Proszę zwrócić uwagę na Sposób stosowania

Idealna mieszanka olejków zapachowych dla atmosfery harmonii

Chcesz zadbać o siebie i poświęcić sobie więcej czasu? Wypełnij swoje mieszkanie zapachem LR Hopeful Soul np. przy użyciu dyfuzora lub kominka. Wycisz się i spróbuj odnaleźć równowagę wewnętrzną.

Odzyskaj równowagę wewnętrzną!

Kompozycja olejków z bergamotki, róży, rumianku rzymskiego i drzewa sandałowego tworzą perfekcyjną symbiozę aromatów dla wszystkich, którzy chcieliby stworzyć w swoim domu harmonijną, zrównoważoną atmosferę na bazie naturalnych olejków eterycznych.

  • Bergamotka (nuta głowy) owocowo-cierpki lekki zapach działa uspokajająco, odprężająco i odświeżająco w przeciwieństwie do innych olejków cytrusowych
  • Róża i rumianek rzymski (nuta serca) olejek różany ze swoim kwiatowym, przyjemnym i słodkim zapachem działa harmonizująco, otwiera emocje i oprawia nastrój. Rumianek rzymski odprężą i pomaga utrzymać wewnętrzną równowagę. 
  • Drzewo sandałowe (nuta głębi) balsamiczny, ciepły i słodki zapach, działa stabilizująco, uspokajająco i równoważąco. Przypisuje się mu właściwości wspomagające sen.

Sposób użycia:

Mieszanka olejków zapachowych do aromatyzowania pomieszczeń przy pomocy nośnika zapachu:

Mieszanka zapachowa do pomieszczeń może być stosowana wraz z nośnikiem zapachu, takim jak kominek, kamień zapachowy lub dyfuzor. W tym celu należy dodać np. 3-4 krople olejku do dyfuzora i pozwolić zapachowi parować maksymalnie 3x dziennie przez 1 godzinę. Zapach rozwija się po kilku minutach. Uzupełnij po pewnym czasie, w przeciwnym razie istnieje ryzyko pryskania. Zawsze używaj pod nadzorem. Po użyciu dokładnie umyj miseczkę. Osady można usunąć za pomocą środka do czyszczenia lamp zapachowych. Nie stosuj na powierzchniach z tworzyw sztucznych.

Wyprodukowane w Niemczech

Skład

Zawiera: (R)-p-menta-1,8-dien; Octan geranylu; Geraniol; Octan linalilu; pin-2(3)-en

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Zobacz także