KLIENT PREMIUM? TO SIĘ OPŁACA rabat do 28% już od pierwszego zamówienia Zobacz X

LR Soul of Nature Cheerful Soul Mieszanka Olejków eterycznych

SKU: 26130-1
Opakowanie: 1 x 10 ml
Wysyłka do 24 godzin
83,20  104,00  cena obniżona: promocja Happy Hour - Aromaterapia -20%
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

LR Soul of Nature Cheerful Soul Mieszanka Olejków Eterycznych o świeżym zapachu poprawiającym nastrój

Olejek łączy w sobie pozytywną energię olejków eterycznych z cytryny, pomarańczy, róży i cedru, działając motywująco i poprawiając samopoczucie. Kompozycja została stworzona dla LR przez francuską perfuminiarkę. W ten sposób odpowiednie połączenie różnych olejków dało pełną mocy symbiozę, wyjątkowy zapach, poprawiający humor i podnoszący energię

  • Mieszanka olejków zapachowych z cytryny, pomarańczy, róży i cedru
  • Radosna atmosfera w Twoim mieszkaniu
  • Można rozpylać w powietrzu np. przy użyciu dyfuzora
  • 100% naturalnych olejków eterycznych
  • Proszę zwrócić uwagę na Sposób stosowania

Idealna mieszanka olejków zapachowych dla domu pełnego dobrej energii

Chcesz otulić się pozytywną energią? Wypełnij swoje mieszkanie zapachem LR Cheerful Soul np. przy użyciu dyfuzora. Zafunduj sobie chwile szczęścia i radości.

Tryskaj dobrym nastrojem!

Kompozycja olejków z cytryny, pomarańczy, róży i cedru tworzy perfekcyjną symbiozę aromatów dla wszystkich, którzy chcą stworzyć dobry nastrój na bazie naturalnych olejków eterycznych.

  • Cytryna i pomarańcza (nuta głowy) - świeży, owocowy i soczysty, olejek cytrusowy rozpogadza, wykazuje działanie aktywujące, poprawiające nastrój i motywujące. Olejek pomarańczowy to ożywcze źródło energii. 
  • Róża (nuta seraca) - olejek różany ze swoim kwiatowym, przyjemnym i słodkim zapachem działa harmonizująco, otwiera emocje i oprawia nastrój.
  • Cedr (nuta głębi) balsamiczny, drzewny, ciepły, olejek cedrowy podnosi na duchu, stabilizuje, podbudowuje i wspiera pewność siebie.

Sposób użycia:

Mieszanka olejków zapachowych do aromatyzowania pomieszczeń przy pomocy nośnika zapachu:

Mieszanka zapachowa do pomieszczeń może być stosowana wraz z nośnikiem zapachu, takim jak kominek, kamień zapachowy lub dyfuzor. W tym celu należy dodać np. 3-4 krople olejku do dyfuzora i pozwolić zapachowi parować maksymalnie 3x dziennie przez 1 godzinę. Zapach rozwija się po kilku minutach. Uzupełnij po pewnym czasie, w przeciwnym razie istnieje ryzyko pryskania. Zawsze używaj pod nadzorem. Po użyciu dokładnie umyj miseczkę. Osady można usunąć za pomocą środka do czyszczenia lamp zapachowych. Nie stosuj na powierzchniach z tworzyw sztucznych.

Wyprodukowane w Niemczech

Skład

Zawiera: (R)-p-menta-1,8-dien; p-menta-1,4-dien; Octan linalilu; Octan geranylu; 3,7,7-trimetylobicyklo[4.1.0]hept-3-en (izodipren); Kumaryna; pin-2(3)-en; d-p-Mentha-1(6),8-dien-2-on

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Zobacz także