KLIENT PREMIUM? TO SIĘ OPŁACA rabat do 28% już od pierwszego zamówienia Zobacz X

Colostrum - Ceny Producenta

Dzień dobry,

Dla naszych stałych Klientów, uruchamiamy wyjątkową ścieżkę zakupów Colostrum LR w kapsułkach i Colostrum LR w płynie, a także innych suplementów i kosmetyków Firmy LR Health&Beauty, bezpośrednio u Producenta!

Ceny zakupu pozbawione są więc całkowicie marży handlowej!

Do końca stycznia dodatkowo Producent obniżył cenę Colostrum w kapsułkach do kwoty jedynie 106,40 zł za opakowanie 60 kaps. (cena detaliczna, która dotyczy Klientów niezarejstrowanych to nadal 137,10 zł!). Cena Colostrum w płynie w tym miesiącu wynosi natomiast tylko 108,60 zł.

Co to oznacza?

Zakupy w tej cenie wymagają jedynie jednorazowej rejestracji i aktywacji Konta w LR Health&Beauty. To inwestycja zaledwie 19 zł., która uprawnia Klienta do stałej, blisko 30% zniżki na cały asortyment Producenta, przez kolejne 12 miesięcy od daty ostatniego zakupu. Pierwszy zakup jest określony wartościowo i nie może być mniejszy niż 250 zł wydanych na dowolny zestaw produktów z całego asortymentu w cenach producenta. Kolejne zakupy opiewać mogą już na dowolną kwotę i być realizowane w dowolnym czasie. Co istotne, nie ma obowiązku dokonywania regularnych zakupów!

Aby aktywować konto, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 795 536 998 - standardowo w dni robocze w godzinach od 8.00 do 21.00, a w soboty do 16.00.

Jeśli preferujecie Państwo kontakt mailowy, prosimy kierować go na adres: sklep@vivro.pl.

Rejestrację wraz z zamówieniem przeprowadzamy online, dlatego prosimy o kontakt, aby ustalić szczegóły.

Pozdrawiam serdecznie

Beata Tomaszewska

Vivro.pl