KLIENT PREMIUM? TO SIĘ OPŁACA rabat do 28% już od pierwszego zamówienia Zobacz X

Beauty Elixir 5 in 1

SKU: 81030
Opakowanie: 30 x 25 ml KLIENT PREMIUM 414,29 zł
Wysyłka do 24 godzin
580,00 
Ocena: 5 na 5 (opinii: 2) Dodaj opinię

Beauty Elixir 5 in 1 Suplement diety o smaku owocu pitaja

Produkt dostępny w kuracyjnym abonamencie 365 zł - prosimy o kontakt 795 536 998

Aktywuj konto PREMIUM i skorzystaj z wysokiego rabatu: kliknij TUTAJ 

Nowa Era Piękna

Młody wygląd? Piękno w każdym wieku?

Naturalny, zdrowy wygląd to ideał piękna. Jak udowodniono, ogromne znaczenie w tej kwestii mają właściwie zbilansowane składniki odżywcze. Wraz z upływem lat organizm nie jest w stanie produkować lub przyswajać tych substancji w wystarczającej ilości, dlatego wzrasta zapotrzebowanie na tzw. „beauty food”. Już w młodym wieku warto pamiętać zarówno o zróżnicowanej diecie, jak i odpowiednio dobranych kosmetykach, ponieważ połącznie składników odżywczych i ochrona skóry przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi daje najlepsze, długotrwałe rezultaty.

Rewolucyjny produkt Beauty Elixir 5 in 1 dba o urodę od wewnątrz. Innowacyjny podwójny kompleks o dogłębnym działaniu zawiera najważniejsze, aktywne składniki dla urody zainspirowane nauką i naturą, dzięki czemu pomaga spełnić marzenie o pięknie w 5 najważniejszych obszarach:

 1. Młody wygląd
 2. Nieskazitelna skóra
 3. Jędrne ciało
 4. Mocne włosy
 5. Mocne paznokcie

Wystarczy jedna ampułka dziennie, aby wyjątkowy podwójny kompleks aktywował procesy w organizmie odpowiedzialne za piękny wygląd skóry oraz chronił przed głównymi przyczynami starzenia. Codzienna porcja piękna w formie wygodnych ampułek do picia jest nie tylko skuteczna, lecz również zdrowa i naturalna. Produkt o owocowym orzeźwiającym smaku czerpie z natury i nie zawiera dodatku substancji słodzących, sztucznych barwników, laktozy i glutenu.

COMPLEX ACTIVE

Aktywny kompleks stymuluje procesy odpowiadający za piękny wygląd oraz chroni przed głównymi przyczynami starzenia. To połączenie najważniejszych składników dla urody w najwyższym stężeniu:

 • 2,5 g peptydów kolagenowych
 • 50 mg kwasu hialuronowego
 • Miedź
 • Cynk
 • 9 skoncentrowanych witamin: 100% witaminy E, tiaminy, ryboflawiny, niacyny, witaminy B6, biotyny, witaminy B12 i witaminy C w dziennej porcji oraz 75% witaminy A w dziennej porcji.

COMPLEX PREVENTIVE

Prewencyjny kompleks chroni od wewnątrz przed wpływem środowiska zewnętrznego i zapobiega oznakom starzenia. Połączenie najważniejszych składników zaczerpniętych ze skrbca natury:

20% czystego żelu Aloe Vera

 • Ekstrakt z czerwonej pomarańczy
 • Ekstrakt z borówki
 • Ekstrakt z różeńca
 • Ekstrakt z zielonej herbaty

Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w organizmie człowieka w postaci soli sodowej (hialuronianu sodu). W najwyższym stężeniu występuje w skórze, w mazi stawowej oraz w ciele szklistym oka. Kwas hialuronowy jest również składnikiem płynów ustrojowych i tkanki łącznej. Stanowi także budulec ścian naczyń krwionośnych. Podstawową funkcją kwasu hialuronowego jest wiązanie wody. Codziennie około 30 procent kwasu hialuronowego, obecnego w naturalny sposób w organizmie, ulega rozpadowi, a jego miejsce zajmują nowe cząsteczki kwasu. Jednak wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, przez co dochodzi do degeneracji tkanek, w których się znajduje. Dlatego coraz częściej uzupełnia się niedobory kwasu hialuronowego dostarczając go z zewnątrz w formie zastrzyków czy kremów, a dzięki Beauty Elixir 5 in 1 także doustnie.

Młody wygląd i mniej zmarszczek:

 • Redukcja zmarszczek dzięki witaminie C oraz głęboko działającym peptydom kolagenowym
 • Większa elastyczność (o15%) dzięki skutecznym peptydom kolagenowym
 • Żel aloe vera, ekstrakt z czerwonej pomarańczy, różeńca oraz zielonej herbaty chronią przed głównymi przyczynami starzenia, np. promieniowaniem UV.

Czysta, zdrowo wyglądająca skóra bez podrażnień:

 • Ochrona przed zewnętrznym wpływem środowiska dzięki ekstraktowi z borówki i witaminie E
 • Poprawa funkcjonowania i pigmentacji skóry dzięki skoncentrowanym witaminom A, E, tiaminie, ryboflawinie, niacynie, witaminie B6, biotynie, witaminom B12 i C oraz cynkowi jako esencjonalnemu pierwiastkowi śladowemu

Jędrne ciało, mniej cellulitu

 • Udowodniono, że peptydy kolagenowe poprawiają gęstość skóry i redukują cellulit
 • Miedź i żel aloe vera wzmacniają tkankę łączną

Mocne włosy pełne blasku

 • Biotyna wzmacnia włosy i odbudowuje je od środka
 • Miedź zapewnia prawidłową pigmentację włosów i nadaje zdrowy blask

Mocne, zdrowe paznokcie

 • Udowodniono, że peptydy kolagenowe przyspieszają wzrost paznokci. Redukcja łamliwości aż o 42%
 • Cynk wzmacnia paznokcie

Po około 3 tygodniach odczuwalna jest zmiana elastyczności skóry. Osoby, które np. śpią na twarzy zauważą, że skóra twarzy odkształca się szybciej.

Po 4 tygodniach widoczna redukcja zmarszczek i wzrost stężenia kolagenu w skórze - pomiar przeprowadzono u 100 kobiet w wieku od 45 do 65 lat. O 15% następuje poprawa elastyczności skóry - pomiar przeprowadzono u 69 kobiet w wieku 35 - 55 lat. Znacząca redukcja cellulitu po 3 miesiącach oraz znaczące zwiększenie gęstości skóry po 6 miesiącach stosowania - pomiar przeprowadzono u 105 kobiet w wieku 25 do 50 lat. Znacząca redukcja uszkodzenia paznokci po 2 miesiącach - pomiar przeprowadzono u 25 kobiet w wieku od 18 do 50 lat.

Jesteś zainteresowana pełną kuracją?

Zamów Beauty Elixir w 3-miesięcznym abonamencie!

Zalety abonamentu:

 • wysoki rabat na każde opakowanie
 • płacisz za każde opakowanie raz w miesiącu, bez konieczności zamawiania drugiego i trzeciego opakowania, paczka przychodzi automatycznie w drugim i trzecim miesiącu
 • do trzeciej paczki otrzymasz w prezencie kosmetyki aloe vera 
 • o szczegóły prosimy pytać pod nr 795 536 998 - w dni robocze do 21.00, w sobotę do 16.00.
 • zamówienie na abonament przyjmowane jest wyłącznie telefonicznie!

Wyprodukowano w Niemczech

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a:
Bardzo smaczny, wygodne opakowanie, shoty, które zawsze mogę mieć w torebce. Dobra suplementacja dla skóry, która widocznie jest bardziej elastyczna. Rewelacja, produkt zdecydowanie warty ceny.
Liczba ocen i opinii: 2
Uwaga!
* pola wymagane
Zobacz także