Zestaw 3 Aloe Vera Sun + tester UV

SKU: 23080
Opakowanie: Anti aging 50 ml, SPF 50 75 ml
Towar chwilowo niedostępny.
163,12  191,90  cena obniżona: promocja Happy Hour - Aloesowy Styczeń
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

AloeVera Sun Care to seria kosmetyków  zapewniająca skuteczną ochronę skóry podczas kąpieli słonecznych. Wysoka zawartość AloeVera gwarantuje doskonałą pielęgnację skóry przed i po opalaniu.  Znakomita jakość aloesu potwierdzona certyfikatem IASC. Ochrona UVA. Wszystkie produkty są z pieczęcią UVA. Gwarantuje to efektywny stosunek filtrów UVA do UVB. Wodoodporne produkty AloeVera Sun chronią także w wodzie. Wysoka zawartość AloeVera jest dokładnie dostosowana do każdego produktu. Nie kleją się po nałożeniu na skórę.

AloeVera Krem przeciwsłoneczny anti-aging SPF 20 zawiera 40% czystego żelu aloesowego, zapobiega i chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry. Do stosowania na twarzy, dekolcie i dłoniach. Można stosować jako zastępstwo dla kremu na dzień. Nakładać przed kąpielą słoneczną. Krem jest wodoodporny.

Wysoki faktor ochronny SPF 50. Dla wrażliwych typów skóry. Nie zawiera barwników. Wysoka zawartość czystego żelu Aloe Vera 40%.

Stosowanie: nałożyć na skórę przed opalaniem zamiast kremu na dzień.

Do zestawu dołączona jest bransoletka z testerem UV w formie zegarka. Środkowa część wykonana jest z światłoczułego materiału i w zależności od intensywności promieniowania zmienia kolor.

Wystaw bransoletkę na 10 sekund do słońca i porównaj kolor środkowej tarczy z kolorem na obwodzie.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Zobacz także