Zestaw 1 Aloe Vera Sun + Tester UV

SKU: 23078
Opakowanie:
Wysyłka do 24 godzin
104,64  130,80  cena obniżona: promocja Happy Hour - - 20% Weekend z Rabatem
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

Zestaw Aloe Vera Sun Care to seria kosmetyków  zapewniająca skuteczną ochronę skóry podczas kąpieli słonecznych. Wysoka zawartość AloeVera gwarantuje doskonałą pielęgnację skóry przed i po opalaniu.  Znakomita jakość aloesu potwierdzona certyfikatem IASC. Ochrona UVA. Wszystkie produkty są z pieczęcią UVA. Gwarantuje to efektywny stosunek filtrów UVA do UVB. Wodoodporne produkty AloeVera Sun chronią także w wodzie. Wysoka zawartość AloeVera jest dokładnie dostosowana do każdego produktu. Nie kleją się po nałożeniu na skórę.

Aloe Vera Mleczko przeciwsłoneczne SPF 30 przeznaczone jest dla osób o jasnej karnacji skóry, która wymaga średniej ochrony. Zawiera 40% czystego żelu aloesowego, działającego łagodząco i kojąco. Chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych UVA i UVB i jednocześnie pielęgnuje. Nie klei się po nałożeniu. Naturalna ochrona twarzy i skóry podczas kąpieli słonecznej.

Aloe Vera Żel-krem przeciwsłoneczny SPF 20 LR poleca się do skóry już opalonej. Posiada lekki efekt chłodzący, który uspokają skórę. Łatwo się rozprowadza i nie klei się. Produkt zawiera 40% czystego żelu aloesowego. Chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Stosowanie: nałożyć na skórę 20 przed opalaniem.

 

Do zestawu dołączona jest bransoletka z testerem UV w formie zegarka. Środkowa część wykonana jest z światłoczułego materiału i w zależności od intensywności promieniowania zmienia kolor.

Wystaw bransoletkę na 10 sekund do słońca i porównaj kolor środkowej tarczy z kolorem na obwodzie.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Zobacz także