Shy Deer

Shy Deer to pierwsza polska marka kosmetyków naturalnych inspirowana naturą i lasem, której motto brzmi: „szukając bliskości natury”. Drewniane elementy opakowań tworzone są ze szlachetnego drzewa bukowego i jesionowego, które pochodzi z Włoch z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

She Deer to przede wszystkim naturalny skład. Kosmetyki bazują tylko na szlachetnych, naturalnych oraz certyfikowanych składnikach, których minimalna zawartość wynosi 99%. Woda w recepturach kremów zamieniona została na hydrolaty, natomiast użyte ekstrakty roślinne są w formie "bomb witaminowych", które rozpuszczają się w kontakcie ze skórą i działają miejscowo, poprawiając wygląd i kondycję skóry. Każdy składnik został wyselekcjonowany w taki sposób, aby spełnić oczekiwania względem najlepszej jakości naturalnej pielęgnacji. Używając kosmetyków Shy Deer każda kobieta poczuje moc natury, która sprawi, że jej cera odzyska naturalny i młodszy wygląd.  

Linia kosmetyczna nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego, silikonów, parafiny, parabenów, PEG, SLS, SLES.  

Rytuał piękna wegańskimi produktami przybliża Cię do natury każdego dnia i jest doskonałym wyborem wyrażającym poglądy i styl życia coraz liczniejszej grupy kobiet.