Racine special care Intensywne serum liposomy

SKU: 1692
Opakowanie: 30 ml
Towar chwilowo niedostępny.
95,90 
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) Dodaj opinię

Racine Serum lipozomy - intesywne odżywianie zmęczonej skóry

Liposomy służą jako środek transportujący substancje aktywne w głąb naskórka. Serum skutecznie odżywia zmęczoną skórę. Dzięki liposomom naskórek zostaje wzmocniony. Zredukowana zostaje utrata wody z naskórka. Skóra jest intensywnie nawilżona i przywrócona zostaje spoistość warstwy rogowej skóry.

Sposób użycia: nanieść na oczyszczoną i stonizowaną skórę twarzy, szyi i dekoltu raz dziennie, najlepiej wieczorem. Następnie użyć odpowiedniego do cery kremu.

Substancje czynne:

Kolagen - podstawowe białko tkanki łącznej, nadaje skórze elastyczność i napięcie. Podtrzymuje wyższe warstwy skóry. Utrzymuje odpowiednie nawilżenie skóry.

Lipozomy - nawilżają, wygładzają, przenoszą substancje czynne do przestrzeni międzykomórkowej w warstwie rogowej skóry, przez co zwiększają wilgotność i regenerują skórę. W naskórku dochodzi do wzajemnego oddziaływania na siebie liposomów i komórek.

Elastyna - jest białkiem i odpowiedzialna jest za elastyczność i sprężystość skóry. Intensywnie nawilża i uelastycznia. Po 45 roku życia jej poziom spada prawie do zera i dlatego należy jej dostarczać w kosmetykach. Bardzo dobre efekty uzuskuje się poprzez połączenie kolagenu i elastyny w jednym kosmetyku.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Liczba ocen i opinii: 0
Uwaga!
* pola wymagane
Produkty powiązane
Zobacz także